Veiksmīgā ēdienu piegādes platforma Wolt 23. oktobrī atzīmēs savu gada jubileju Latvijas tirgū. Par godu panākumu pilnajam pirmajam gadam Latvijā, Wolt atklāj interesantus faktus no ikdienas!

Publicitātes foto

Wolt vadītāja Baltijā Līsa Ristala (Liis Ristal) komentē: “Liels prieks par attīstību Latvijas tirgū, jo Rīgas iedzīvotāji šo piegādes platformu ir atzinīgi novērtējuši. Jau pirmajos 5 mēnešos apgrozījums Rīgā pārsniedza apgrozījumu Viļņā, kur Wolt uzsāka darbību pusotru mēnesi agrāk. Un šobrīd apgrozījums ik mēnesi pieaug par 30%. Esam patiesi pateicīgi rīdziniekiem par sirsnīgo uzņemšanu!”

Kas rīdziniekiem garšo vislabāk?

Publicitātes foto

Septembra laikā vien Wolt lietotāji Rīgā pasūtījuši 21 000 burgeru, 18 500 kebabu, 1700 nūdeļu porciju, 1700 salātu, 9000 suši un 4900 picu. Wolt lepojas arī ar ātru ēdiena sagatavošanu un piegādi – no klikšķa telefonā līdz maltītes nonākšanai pie klienta vidēji paiet tikai 34 minūtes.

Taču vēl pārsteidzošāks ir fakts, ka visātrākā piegāde pirmā gada laikā bijusi vien nieka astoņās minūtēs – četras minūtes, lai pagatavotu picu, un četras minūtes, lai to piegādātu.