Kokteilis
Mīli

Tu piederi man: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas attiecībās uzvedas kā privātīpašnieki0

Foto: pexels

Zodiaka zīmju pārstāvjiem ir kardināli atšķirīgi uzskati un uzvedība, kad runa ir par brīvības došanu mīļotajam cilvēkam. Kāds uzskata, ka attiecībās vissvarīgākais ir ļaut otram “elpot” un pavadīt laiku arī atsevišķi, taču ir tādi cilvēki, kas uzskata – ja reiz tu esi kopā ar mani, tad arī savu laiku vari pavadīt tikai kopā ar mani. Šie cilvēki visbiežāk arī neprot mīļotajam uzticēties un cenšas ļoti ierobežot partnera darbību.

Kuri tie ir?

5.vieta: Skorpions

Skorpionam piemīt patoloģiska vēlme kontrolēt savu partneri un, jāteic, tas spēj no līdzsvara izvest pat vispacietīgāko cilvēku. Turklāt Skorpioni vēl ir arī ļoti aizdomīgi un viņu greizsirdībai vispār nav robežu. Lielākoties tas notiek tāpēc, ka garlaicīga ikdienas dzīve viņiem nav interesanta, tāpēc bieži “problēmas” viņi meklē un rada tur, kur to nemaz nav. Jo aizdomas un intrigas, bez šaubām, attiecību ugunskuram pielej eļļu un tas ir tieši tas, kas Skorpionam ir vajadzīgs.

4.vieta: Jaunava

Ārēji racionāli un ļoti nosvērtās Jaunavas patiesībā iekšēji ir ļoti greizsirdīgas un vēlas savu partneri pasargāt no visa, kas viņam dzīvē var “draudēt”. Labā ziņa – nekad neredzēsiet situāciju, kad Jaunava savas greizsirdības aizdomas paudīs skaļi vai sarīkos kādu skandālu, tas tiešām nekad nenotiks. Šie cilvēki necentīsies pierādīt savas aizdomas. Taču, ja Jaunavas galvā radīsies aizdomas par to, vai partnerim var uzticēties, šie cilvēki bez mazākajām šaubām sāks mīļoto izspiegot, lai pārbaudītu viņa uzticību.

3. vieta: Lauva

Šie cilvēki partneri izvēlas tikpat prātīgi un racionāli kā jebkuru citu vērtīgu lietu savā dzīvē. Tāpēc nevajadzētu brīnīties, ka Lauva, noslēdzot laulības kopš tā paša brīža savu izredzēto uzskatīs par savu īpašumu. Bet tas nozīmē to, ka Lauva kontrolēs katru partnera soli: ar ko viņš drīkst tikties, ar ko viņš drīkst runāt, kurp viņš drīkst doties. Bet ko tad jūs domājāt? Lauva sevi uzskata par džungļu karali un tieši tā arī uzvedas attiecībās.

2. vieta: Vēzis

Saistītie raksti

Vēzim mīļotā cilvēka morālais atbalsts ir vissvarīgākā lieta visā pasaulē. Tikai problēma ir tāda, ka šī atbalsta “uzvedības modelis” ir saprotams tikai vienam pašam Vēzim. Pavisam droši – nav zināms viņa partnerim. Tikai vienas vienīgas iedomas par to, ka mīļotais cilvēks Vēzi varētu krāpt, noved viņu līdz nekontrolējamām dusmām, atriebības plāna un, protams, skandāla. Lai “kontrolētu” savu un mīļotā cilvēka dzīvi (Vēzis ir pārliecināts, ka dara labu darbu) viņš laiku pa laikam mīļotajam sarīko savdabīgu “melu detektoru” – iztaujāšanu. Tā, piemēram, kāpēc tajā un tajā laikā viņš nevarēja atbildēt uz telefona zvanu, kāpēc viņš pārzvanīja tik vēlu un ar ko viņš šajā laikā bija kopā, un vispār – vai viņš mīlēs Vēzi līdz mūža galam.

1.vieta: Vērsis

Viena no galvenajām rakstura īpašībām, kam uzmanību pievērš Vērsis, kad izvēlas savu mīļoto cilvēku ir pastāvība un uzticība. Un, ja kāda no šīm īpašībām Vērša acīs kļūst apšaubāma, tad ietiepīgais Vērsis lenks savu partneri tik ilgi, kamēr šīs šaubas neizkliedēsies. Vērsis, protams, darīs zināmu mīļotajam cilvēkam par savām šaubām un pieprasīs tūlītējus paskaidrojumus. Dzīve kopā ar cilvēku, kas var viņu nodot, Vērsim nav ne saprotama, ne pieņemama, tāpēc viņš uzskata, ka šī situācija ir jāatrisina uzreiz un uz līdzenas vietas. Šādas “pārrunas” mājās Vērsis veic laiku pa laikam (diemžēl reizēm pārāk bieži), lai pārbaudītu, vai mīļotais vēl atbilst jēdzienam “uzticams un drošs”. Pati galvenā problēma šajā visā ir tā, ka Vērši ir ārkārtīgi greizsirdīgi un pat mīļotā cilvēka sasveicināšanās no rīta ar kaimiņu, raisa viņā “pamatotas” aizdomas. Varētu teikt, ka partnerim nav ļauts pat paskatīties uz kaimiņu, kur nu vēl ar viņu runāt, pretējā gadījumā jārēķinās, ka Vērsim tas liksies ļoti aizdomīgi.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
2 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Viens vārds, kas precīzi raksturo tevi saskaņā ar zodiaka zīmi: kāds tas ir?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik daudz niknuma ir tevī un vai tu māki to savaldīt?
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Broka gatava atkāpties, Bricis prāto par valsts maiņu
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Noskaidro bojāgājušā identitāti Juglas dzīvoklī: policija sniedz jaunas ziņas
16 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijā kravas mašīnas konteinerā atrasti 39 cilvēku līķi
5 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ministrs: Ušakova ballīte ir beigusies, Burovs maksā rēķinus 1
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Pie sešiem “Rimi” veikaliem uzstādīti specializētie konteineri apģērbiem un apaviem
1 stunda