Kokteilis
Dzīvo

Tu krīti sapnī: 11 lietas, par ko šie sapņi tevi brīdina0

Foto: Shutterstock

Krišanas sajūta sapnī ir pazīstama daudziem, un vairums gadījumu šie sapņi par kaut ko patiešām brīdina. Bieži vien, mēs miegā izjūtam sajūtu, ka krītam no mazāka vai lielāka augstuma un visbiežāk tā nav pārāk laba zīme. Sapņu tulks šos sapņus traktē dažādi: daži apgalvo, ka krišana sapnī sola jaunas dzīves sākumu, bet citi – ka brīdina par nepatikšanām un bīstamām situācijām.

1. Ja tu pamosties no tā, ka krīti, tevi, visdrīzāk gaida kāds notikums, kas kardināli mainīs tavu dzīvi. Ja pēc šīs krišanas tu izjūti bailes, visdrīzāk, tev ir jābūt gatavam kādām nepatikšanām. Savukārt, ja pēc pamošanās tev ir pozitīvas emocijas, tas nozīmē, ka visdrīzāk gaidāmais notikums būs pozitīvs.

Foto: unsplash

2. Ja sapnī kāds tevi pagrūž no augstuma, tas nozīmē, ka tev ir kāds ļoti bīstams ienaidnieks. Pamēģini atcerēties šo sapni detaļās, daudziem cilvēkiem izdodas izskaitļot šo cilvēku.

3. Ja tu sapnī piedzīvo kritienu pēc kāda smaga, emocionāla pārdzīvojuma, tas nozīmē, ka tu, visdrīzāk, tiec vaļā no iepriekšējām problēmām un sāc savu dzīvi no baltas lapas.

Foto: Unsplash

4. Ja tu sapnī krīti no trepēm – gatavojies grūtībām.

5. Ja tu nokrīti no balkona – tas nozīmē, ka tevi gaida nopietnas nepatikšanas.

6. Ja tu sapnī krīti no jumta, gatavojies globālām pārmaiņām. Sapnis, visdrīzāk, brīdina par to, ka ceļā uz jauno dzīvi tevi sagaida dažādas grūtības.

Foto – Fotolia/samiramay

7. Ja tu sapnī esi nokritis un neesi spējis piecelties, tas nozīmē, ka drīz tev nāksies pievarēt kādu ļoti lielu un grūtu pārbaudījumu, pēc kura tev tomēr izdosies iegūt miera sajūtu un virzīties uz priekšu.

8. Ja tu sapnī kritiena rezultātā zaudē samaņu, tas liecina par to, ka tev ir veselības problēmas. Savukārt, ja tev ir sapnī parādījies cits cilvēks, kas ir zaudējis samaņu, tas nozīmē, ka kādam no taviem tuviniekiem ir pēdējais laiks parūpēties par savu veselību.

Foto: Pixabay

9. Ja tu sapnī krīti no kalna, tas nozīmē, ka tev jābūt uzmanīgam uz ceļiem – gaidāma nelaime. Ja tuvākajā laikā tu plāno doties garākā braucienā, esi ļoti, ļoti uzmanīgs.

10. Ja pēc sapņa, kurā tu krīti, pamostoties tu izjūti fiziskas sāpes, tas nozīmē, ka drīzumā tu uzzināsi par kāda tev tuva cilvēka nodevību.

11. Ja sapnī krītos tu kliedz, tas liecina par to, ka tevī ir daudz baiļu un uztraukuma. Šāds sapnis ataino tavu emocionālo stāvokli un nesola neko labu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
21 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm” 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
3 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas