Kā jau ziņots, 9.jūlijā Londonā notika prinča Viljama un Keitas Midltones jaunākā dēla – prinča Luisa kristības. Uz pasākumu bija ieradušies daudzi karaliskās ģimenes locekļi, ieskaitot princi Hariju un Meganu Mārklu, princi Čārlzu un Kamillu. Tāpat, protams, piedalījās prinča Luisa vecākais brālis Džordžs (5 gadi) un māsa – trīs gadus vecā princese Šarlote.

Brīdī, kad princis Viljams kopā ar abiem vecākajiem bērniem pie rokas un Keita Midltone ar princi Luisu uz rokām iznāca no baznīcas, mazā Šarlote nolēma “nolikt pie vietas” fotogrāfus, kas nemitīgi bildēja karalisko ģimeni šajā dienā. “Bet jūs neviens te neuzaicināja!” – nokliedzās mazulīte. Mirkli vēlāk princis Viljams mazo stingrāk paņēma pie rokas un uzsmaidīja fotogrāfiem, šķiet, meitas vietā atvainojoties.

Mirklis pirms princese Šarlote izteiks fotogrāfiem savu piezīmi:

Foto: AFP (LETA)
Mazā princese Šarlote, viņas tētis - princis Viljams, mamma Keita Midltone un viņas abi brāļi - Luiss un Džordžs. Foto: AFP (LETA)

Zināms, ka pēc svinīgās ceremonijas visa karaliskā ģimene un draugi devās svinīgās vakariņās par godu notikumam, kurp fotogrāfi, patiešām, uzaicināti nebija.