Kokteilis
Stilo

Trīs krāsas, kas tavu tēlu padarīs “dārgāku” un smalkāku0

Neatkarīgi no sezonas un gadalaika, modes un vecuma, šīs trīs krāsas vienmēr būs aktuālas, turklāt, kas vēl svarīgāk, izskatīsies smalki un “dārgi”.
Mūsdienu mode ir kaprīza un mainīga, tomēr ir tendences, kas savu aktualitāti nezaudēs nekad. Ieskaties, varbūt noder!

Baltā

Tradicionāli baltā krāsa ir vasaras modes paletē, bet arvien biežāk dizaineri piedāvā arī sniegbaltus tērpus tieši ziemai. Ne velti daudz dāmas tā mīl Ralfu Lorānu, kas rada kolekcijas Ņujorkas nodrošinātajām klientēm. Šī krāsa it kā saka: “Man viss ir tik labi, ka es neizmantoju sabiedrisko transportu, bet ielas manā rajonā mazgā ar ziepēm.” Balto šosezon var uzskatīt par jauno melno, tajā var tērpties no galvas līdz kājām, pievienojot kontrastējošu krāsu vai, tieši otrādi, neitrālu toņu aksesuārus.

Balti apģērbi lieliski izskatās kopā ar maigi gaišzilu un pelēku krāsu. Savukārt balts mētelis ļaus izcelties pūlī – būsi līdzīga superzvaigznei, īpaši, ja saulainā ziemas dienā uzliksi saulesbrilles.

Baltas bikses sader gan ar klasisku kamieļvilnas krāsu, gan citām, spilgtākām krāsām.

Balti apavi un soma apbrīnojamā veidā padara jebkuru komplektu ļoti stilīgu – it kā roku būtu pielicis profesionāls stilists.

Sarkanā

Sarkanā krāsa domāta drosmīgām sievietēm. Tā piesaista uzmanību, liek vīriešiem atskatīties uz tevi. Izvēloties sarkano, tev jābūt pārliecinātai: mati, āda, grims – viss ir nevainojams!

Vajadzētu tomēr atteikties no sarkanā un melnā apvienojuma – tās mūsdienās izskatās pārlieku dramatisku. Tu taču neplāno dejot flameno? Melnās krāsas vietā vari izraudzīties jebkuru citu pēc savas vēlēšanās.

Pat vieglprātīgākā un rotaļīgākā sarkanā somiņa savai īpašniecei “paaugstina statusu.”

Ja vēlies sarkanu mēteli, labāk lai tas ir lakoniska piegriezuma, bez liekām detaļām.

Sarkanas lakādas kurpītes? Kāpēc gan ne? Lieliski izskatās komplektā ar gaiši pelēku kašmiru.

Sarkanas krāsas tērps no galvas līdz kājām izskatās ļoti eleganti. Par traku nebūs pat sarkana lūpukrāsa. Tomēr moderni būtu pievienot vienu vienīgu detaļu baltā vai gaiši rozā krāsā.

Tumši zilā

Nepelnīti aizmirstā tumši zilā krāsa triumfāli atgriežas tieši šoziem. Ļoti mierīga, šajā sezonā ārkārtīgi aktuāla krāsa – klusa elegance un lieliska iespēja komplektēt ar divām iepriekš minētajām – balto un sarkano.

Vai vari nosaukt kaut vienu cilvēku, kuram uniforma nešķistu “velnišķīgi pievilcīga”? Un nav svarīgi, vai valkātājs ir vīrietis vai sieviete.

Jūrnieku stila jakas no smaga auduma lieliski izskatās ar vieglām biksēm, džinsiem un vidēja garuma zīmuļsvārkiem.
Zilo krāsu arī vari kombinēt ar kamieļvilnas krāsas mēteli vai žaketi.

Mētelis ar krāsainu mākslīgās kažokādas apkakli ir viens no šīs ziemas trendiem. Krāsaina kažokāda un tumšzils mētelis ir interesantāks apvienojums nekā melna mēteļa izvēle.

Tumšzila monohromija izskatās tikpat labi kā melns tērps un aksesuāri!

LA.lv