Kokteilis
Mīli

Trauksmes zvans! 7 pazīmes, kas liecina: cita sieviete ir iekārojusi tavu mīļoto vīrieti0

Foto: Pexels

Protams, ka katrai sievietei viņas mīļotais vīrietis ir vis-vis-vis. Taču nav neiespējama situācija, kad tieši tavs partneris var kļūt par iekārojamu objektu kādas citas sievietes acīs. Kā to uzzināt un nepieļaut šādu situāciju?

Lūk, 7 pazīmes, ka tavu mīļoto vīrieti, visdrīzāk, iekāro cita sieviete:

1. Viņa pievērš viņam uzmanību sociālajos tīklos

Foto: unsplash

Mūsdienu pasaulē ir daudz vienkāršāk gan iepazīties, gan kontaktēties, gan pievērst sev uzmanību un visiem šiem mērķiem lieliski noder sociālie tīkli. Pievērs uzmanību, ja kāda sieviete pastiprināti liek “like” tava mīļotā vīrieša bildēm vai raksta komentārus pie viņa fotogrāfijām vai ierakstiem. Iespējams, tas ir viltus trauksmes zvans un tomēr. Iespējams, viņa patiešām ir tikai sena draudzene, bet iespējams, ka nē… Esi vērīga.

2. Viņa baumo par tevi

Neviens nemīl tenkas, taču dažkārt no tām ir pat grūti paglābties. Ja kāda sieviete ir sākusi par tevi izplatīt dažādas nepatīkamas baumas, tev vajadzētu padomāt, kāpēc viņa tā dara. Iespējams, ka tu viņai esi pārgājusi ceļu? Iespējams, ka viņa vēlas tevi nostādīt neveiklā situācijā? Iespējams, viņa vēlas tevi konfrontēt tava vīrieša acīs un izjaukt jūsu attiecības? Visas šīs situācijas ir tavas uzmanības vērtas. Neatstāj to pašplūsmā!

3. Viņa pārspīlē ar uzmanības izrādīšanu

Foto: Pexels

Ja kāda sieviete vēlas nostāties starp tevi un tavu mīļoto vīrieti, viņa vienmēr izrādīs pārspīlēti daudz uzmanības viņam. Tu jūties šādās situācijās neveikli, kad kāda tava paziņa tavu vīrieti apķer un samīļo pārāk ilgi vai iejaucās jūsu abu sarunā pa vidu vai it kā neviļus pieskaras viņa rokai? Tev nav par ko kautrēties, jo tā, kas uzvedas nepieņemami, ir viņa, nevis tu, taču tev jābūt vērīgai un uzmanīgai!

4. Viņa ir tava kopija

Katram vīrietim ir sievietes ideālais tipāžs un bieži vien viņi paši to nemaz tā īsti neapzinās. Ja viņam vienmēr patikušas blondīnes vai gluži otrādi – brunetes, un tu pēkšņi pamani, ka viņa redzeslokā ir parādījusies teju vai tava kopija, ir vērts aizdomāties. Tas, visdrīzāk, nozīmē to, ka šī sieviete cer, ka viņa iepatiksies tavam vīrietim tikpat ļoti kā tu.

5. Viņa smejas par viņa jokiem

Foto: pixabay

Viņa smejas par pilnīgi visiem viņa jokiem, turklāt ļoti skaļi un uzkrītoši. Vīriešiem patīk, ka viņu humora izjūta spēj sasmīdināt sievietes, tāpēc tas no viņas puses ir ļoti gudrs un plānots solis.

6. Viņa raksta viņam pārāk bieži

Katram ir tiesības kontaktēties ar saviem draugiem un paziņām, taču, ja viņa viņam raksta gandrīz nemitīgi, turklāt dažādos diennakts laikos, arī nakts stundās, tas jau patiešām ir aizdomīgi. Turklāt šādā veidā šī sieviete ieiet “tavā teritorijā” un dara to visai demonstratīvi.

7. Viņi tiekas bez tevis

Foto: Shutterstock

Tavs vīrietis laiku pa laikam satiekas ar kādu savu draudzeni, bet šajās tikšanās reizēs tu pati nekad neesi bijusi klāt? Iespējams, viņa tavā mīļotajā vīrietī redz ko daudz vairāk par “tikai draugu”. Un, lai arī viņam šobrīd tās patiešām ir tikai tikšanās ar draudzeni, viņai tas ir aprēķina solis un pārdomāts veids, kā iegūt viņa uzmanību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv