Kokteilis
Mīli

Trauksmes zvans! 6 pazīmes, kas liecina: viņš drīzumā tevi sāpinās0

Foto: Shutterstock

Lai cik skaistas, emocijām piesātinātas un kaislīgas būtu attiecības, sievietei jebkurā gadījumā ir jābūt piesardzīgai. Protams, ikviena sieviete attiecībās vēlēsies justies mīlēta un drošībā, jo gluži vienkārši uzticēsies savam mīļotajam vīrietim. Taču, dzīvē nākas piedzīvot situācijas, kurās vīrietis tomēr spēj sievieti pamatīgi sāpināt.

Pat, ja sākotnēji vīrietis šķitis gādīgs un uzticams, un tu esi viņam ļāvusi ienākt savā dzīvē, jāatzīst, ka eksistē vīrieši, kas savu patieso dabu atklāj vien pēc tam, kad iemantojuši sievietes uzticību. Tāpēc esam apkopojuši 6 darbības, kuras acīmredzami norāda uz to, ka mīļotais tevi drīzumā sāpinās.

1. Viņš nevēlas definēt jūsu attiecības. Galvenokārt tāpēc, ka attiecību definēšana norāda uz būtisku izvēli un nopietna lēmuma pieņemšanu ilgtermiņā. Un viņš vienkārši zina, ka joprojām nav pārliecināts par to, vai vēlas ar tevi veidot ilgtermiņa attiecības, jo, iespējams, tu neesi viņa īstā.

2. Viņš nevēlas iepazīties ar tavu ģimeni. Un nevēlas iziet sabiedrībā kopā ar tev tuviem draugiem. Tas tāpēc, ka tu viņa dzīvē neesi tik svarīga un viņš vienkārši nesaskata nākotni kopā ar tevi.

3. Viņš joprojām sazinās ar savām bijušajām sievietēm. Protams, ir tikai normāli, ja pēc attiecību pārtraukšanas cilvēki spēj saglabāt labas attiecības. Taču, tas nešķiet loģiski, ja šīs labās attiecības tiek saglabātas arī tad, kad vīrietis ir jaunās attiecībās. Tas jaunajai partnerei var radīt aizdomas, un liek saprast, ka patiesībā šis vīrietis vienkārši nevēlas būt attiecībās.

4. Viņš slēpj savu mobilo telefonu. Iespējams tajā ir kādas divdomīgas fotogrāfijas vai sarakstes ar citu sievieti, kas tev nebūtu jāredz, jo liktu skaidri noprast, ka tavs mīļotais tevi krāpj. Šo slēpšanu iespējams ļoti viegli pamanīt, jo viņš regulāri un visur to ņem līdzi. Viņš gluži vienkārši to nekad neatstās bez savas uzraudzības tā, lai tu tam varētu piekļūt. Ja tā, tad vari būt droša, ka viņš patiešām no tevis kaut ko slēpj.

5. Viņš tev nestāsta neko par sevi. Visticamāk,  tu pat neko nezini ne par viņa dzīvi, ne par viņa interesēm un hobijiem. Turklāt, viņš izvairās tev par to stāstīt. Līdz ar to, tev vienkārši nav iespējas viņu iepazīt. Un tas ir tikai tāpēc, ka šis vīrietis nevēlas nākotni kopā ar tevi. Visticamāk viņu interesē tikai intīmi piedzīvojumi ar tevi.

6. Viņš uzrodas tikai tad, kad viņam tas ir izdevīgi. Ikdienā viņš necentīsies pielāgot savu grafiku un dienas plānu, lai saplānotu tikšanos ar tevi. Viņš necentīsies tevi pārsteigt, noorganizējot romantisku randiņu. Tieši pretēji, viņš tevi uzmeklēs tikai tad, kad viņam tas būs izdevīgi. Tas skaidri norāda uz to, ka neesi prioritāte viņa dzīvē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv