Kokteilis
Apbrīno

Tramps TV raidījumā taisnojas, kāpēc slikti izteicies par Meganu un ir lielā sajūsmā par princi Hariju0

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

72 gadus vecā ASV prezidenta Donalda Trampa oficiālā vizīte Lielbritānijā ir beigusies. Jau rakstījām par to, ka pirms tās vairākos medijos parādījās ziņas, ka savulaik viņš nosaucis prinča Harija sievu Meganu Mārklu par “nejauku”.

Raidījumā “Good Morning Britain” tā vadītājam Pīrsam Morganam Tramps atbildēja uz jautājumu par to, vai viņš patiešām kādreiz tā ir izteicies par amerikānieti Meganu Mārklu, kas tagad ir prinča Harija sieva un Saseksas hercogiene. Tramps pieminēja, ka pagātnē viņam un Meganai tiešām ir bijušas “domstarpības”. Megana, vēl būdama aktrise, laikā, kad Tramps kandidēja prezidenta amatam, esot nosaukusi viņu par “sieviešu nīdēju”. “Jā, viņa pret mani izturējās slikti. Un tas ir saprotami. Taču nebija normāli tas, ka es izturējos slikti pret viņu. Viņa dara lielisku darbu, es ceru, ka viņai patīk viņas tagadējā dzīve. Domāju, ka viņa ir ļoti jauka,” – raidījumā teica Donalds Tramps.

Tramps arī atspēkoja medijos pausto viedokli, ka oficiālo vakariņu laikā Meganas Mārklas vīrs, princis Harijs, esot izturējies diezgan nedraudzīgi un ieturējis distanci. Tramps sacīja, ka viņi sasveicinājās un viņš pat paspēja apsveikt princi Hariju ar bērniņa piedzimšanu. “Princis Harijs vakariņās draudzīgi pavadīja laiku, daudz runāja ar manas ģimenes locekļiem un manu meitu Ivanku. Viņš bija ļoti jauks. Labāks viņš pat nevarēja būt. Uzskatu, ka viņš ir brīnišķīgs. Es viņu apsveicu ar bērniņa dzimšanu. Domāju, ka viņš ir satriecošs puisis. Visa britu karaliskā ģimene ir ļoti jauki cilvēki,” – sacīja Donalds Tramps.

Dažas dienas pirms Lielbritānijas vizītes Tramps izteicās, ka Megana Mārkla ir “nejauka”. Vēlāk viņš savā Twitter kontā paziņoja, ka viņa vārdi ir izkropļoti un ka viņš tā nekad nav teicis. Viņš apgalvoja, ka nav nekad par Saseksas hercogieni izteicies negatīvi.

Konfliktu interesantā veidā centās nomaskēt Donalda Trampa sieva, ASV pirmā lēdija Melānija Trampa, izvēloties uz vienu no vizītes dienām Lielbritānijā ierasties Meganas Mārklas iecienītākās modes dizaineres radītajā kleitā.

ASV prezidenta Donalda Trampa vizīte Lielbritānijā
LA.lv