Ja 2018. gadā vēl nepaspēji, tad nu ir pienācis pēdējais brīdis kritiski apdomāt to, ko no pagājušā gada esi paņēmusi līdzi Jaunajā gadā un ko atstājusi pagājušajā. Lai mazliet tev palīdzētu, esam apkopojuši 7 modes tendences, kas būs aktuālas 2019. gadā, un 5 tendences, kas modi pametušas. Un tikai viena modes tendence būs modes pasaules topa virsotnē visu gadu!

1. Modē: Smilškrāsas apģērbs

aaa

Šosezon viena no aktuālākajām modes tendencēm ir smilškrāsas apģērbs. Dažādi bēšās krāsas toņi, dažādas tekstūras un audumi. Kombinē linu, zīdu un ādu dažādos smilškrāsu toņos, un vari būt pārliecināta, ka šosezon izskatīsies satriecoši. Taču, ja vēlies tēlam piešķirt kādu akcentu, papildini apģērbu ar aksesuāriem citos pasteļtoņos.

2. Modē: Rokas somiņas ar rokturiem

sss

Rokas somiņas ar rokturi būs TOP aksesuārs 2019. gadā. Strukturēts, grezns un kvalitatīvs dizains būs tas, kas ikdienišķu rokassomiņu padarīs ļoti modernu. Turklāt, tā piešķirs šiku izskatu koptēlam.

3. Modē: Amatnieku darināti rotājumi

ddd

Arvien vairāk un vairāk modē atgriezīsies amatnieku darināti rotājumi: krāšņas rotaslietas, somas un tamborējumi. Jau pavasarī, sākoties lielajām modes nedēļām, varēsim vērot amatnieku stila rotaslietas zīmolu Victoria Beckham, JW Anderson un Jacquemus modes skatēs.

4. Modē: Neona un pasteļtoņi

mmm

Sezonā aktuāli būs jebkuri spilgtie neona toņi, ja tie būs kombinēti ar magiem pasteļtoņiem. Apģērbā izvēlies maigus un sievišķīgus toņus. Papildini apģērbu ar spilgtas krāsas, piemēram, fuksiju rozā vai neona zilas krāsas virsdrēbēm un spilgtu neona krāsu aksesuāriem.

5. Modē: Kostīmi

fff

Sievietes kļuvušas nu jau par īstām biznesa lēdijām. Vēl jo vairāk, arī biznesā dominē mode. Tāpēc šajā sezonā aktuāli ir ērti sieviešu kostīmi, ar daudz maigākiem siluetiem, netradicionālos piegriezumos. Taču sieviešu aprindās arvien populārāki kļūst arī 60 gadu stila vīriešu uzvalki.

6. Modē: Āda

ggg

Viena no aktuālākajām modes tendencēm apģērbā ir kā dabīgā, tā mākslīgā āda, kas izmantota ne vien virsdrēbēs, bet arī citos apģērba elementos. Līdz šim modē bija tradicionāli ādas apģērbi melnā krāsā, taču šosezon varēsim vērot kā melnus, tā brūnus, sarkanus, zaļus un pat baltus ādas apģērbus. Kombinē matētas ādas apģērbus ar ļoti spīdīgiem un košu krāsu apģērbiem, tā tu izskatīsies nevainojami.

7. Modē: Dzīvnieku printi

hhh

Dzīvnieku printi aktuāli kļuva jau 2018. gadā. Turklāt šī modes tendence turpina gūt popularitāti arī šobrīd. 2019. gada pavasarī aktuāli būs dzīvnieku printi, kas kombinēti ar ziedu rakstu. Tāpat dzīvnieku printi dominēs dažādos aksesuāros: jostās, somās, apavos, arī vasaras kleitās.

Modi pamet: Burzījumi un volāni

jjj

Modi pamet: Lielizmēra jakas

kkk

Modi pamet: Viena zīmola apģērbs

lll

Modi pamet: Atkailināti pleci

zzz

Modi pamet: Zeķzābaki

xxx