Kokteilis
Baudi

TOP 8 šausmu filmas, kas gaidāmas uz lielajiem ekrāniem 2019. gadā0

Foto: IMDB/Kerry Hayes

Ja jūs esat gatavi nervus kutinošam kino, tad šogad šausmu filmu žanrs beidzot atdzims jaunā kvalitātē. Jau 2018. gadā uz lielajiem ekrāniem varējām vērot spraigas un baisas šausmu filmas, tostarp filmas Klusā pasaule, Iznīcināšana, Reinkarnācija, Helovīns un vēl daudz citas. Taču šis gads pārsteigs ar līdz šim nepieredzētām šausmām.

TOP 8 šausmu filmas, kas šogad gaidāmas uz lielajiem ekrāniem:

1. Escape Room


Seši savstarpēji nepazīstami cilvēki saņem ielūgumu piedalīties izlaušanās spēlē, kurā viņiem jāatrod izeja no dažādām telpām. Sapratuši, ka tam, kurš istabu pamet pēdējais, ir lemts mirt, viņi ir spiesti likt lietā visu savu atjautību, lai izdzīvotu.

2. The Prodigy


Šausmu stāsts par jaunu, laimīgu un harmonisku ģimeni. Taču tad māte konstatē, ka viņa dēla uzmanība kļūst arvien dīvaināka un pārdabiskāka. Līdz filmā sākas psihiskas šausmas.

3. Happy Death Day 2U


Koledžas studente atklāj, ka nāve būtu pārsteidzoši vieglāka par to, kas viņu vēl sagaida. Kas var būt vēl briesmīgāks par tēlu bērna maskā, kas nogalina ar nazi?

4. Us


Māte un tēvs kopā ar bērniem dodas uz savu brīvdienu māju, cerēdami, ka kopā ar draugiem lieliski pavadīs laiku. Taču atpūta pārvēršas murgā un haosā brīdī, kad mājā ierodas neaicināti viesi.

5. Captive State


Apmēram 10 gadus pēc ārštata spēku okupācijas Čikāgas apkaimē, sāk pētīt konflikta abas puses. Spraigs un nervus stindzinošs stāsts par citplanētiešu uzbrukumu.

6. Pet Sematary


Kad ģimene kopā ar bērniem pāceļas uz dzīvi lauku mājā, viņi tiek iepazīstināti ar stāstiņiem par tuvumā esošajiem zvēru kapiņiem. Pēc tam, kad furgons notriec šīs ģimenes kaķi, tēvs dodas to apglabāt uz šiem kapiem, lai godātu ģimenes mīluli. Taču šī nav parasta kapsēta, un tēvs Luijs rod atklāsmi, ka labāk pašam būt mirušam.

7. The Curse of La LLorona


Ignorējot baiso brīdinājumu par māti, kura tiek turēta aizdomās par savu bērnu slepkavību, sociālā darbiniece un viņas bērni drīz vien paši tiek ierauti biedējoši pārdabiskā valstībā.

8. Brightburn


Pēkšņi no zila gaisa uz planētas Zemes nokrīt bērns. Bet tā vietā, lai viņš kļūtu par cilvēces varoni, viņš izrādās kaut kas daudz draudīgāks.

 

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
8 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
6 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
7 stundas