Kokteilis
Dzīvo

TOP 8 kaprīzākās zodiaka zīmes: viņi ir īsti kaprīžu čempioni0

Foto: Pixabay

Kaprīzes! Ak, šīs kaprīzes! Bērnībā gandrīz mēs visi esam tā darījuši – veikalā uztaisījuši skandālu pēc tam, kad mamma mums nav pirkusi kāroto rotaļlietu vai kārtējo šokolādes tāfelīti. Taču ir daži cilvēki, kas līdzīgi uzvedās arī pieaugušā vecumā – protams, ne par šokolādi un rotaļlietu.

Astrologi nosaukuši 8 kaprīzākās zodiaka zīmes:

8.vieta – Vērsis

Vērši lieliski zina, kur noskūpstīt, kā samīļot, kam piedraudēt, kam palūgt, bet tikai tad, kad viņi tiešām zina – tam būs efekts. Bet, ja viņi jau pirms laika saprot, ka tāpat tam nebūs jēgas, viņi “ieslēdz” savu stipro pusi, kas nekad neīd. Un tāpat iegūst to, ko vēlas.

7. vieta – Ūdensvīrs

“Sapūšas” kā balons, uztaisa šausmīgi nelaimīgu sejas izteiksmi un gaida, kad apkārtējie izdarīs tā, kā viņam vajag. Nevarētu teikt, ka tas bieži nostrādā, bet mēģināts jau nav zaudēts.

6. vieta – Skorpions

Foto: Pixabay

“Ja tu tagad neizdarīsi to, to vai to, tad negaidi šodien vakariņas/ seksu/ mīlestību/ futbolu/ iešanu ciemos pie taviem vecākiem”… Nu, un tamlīdzīgas metodes. Patiesībā viņi ir nevis kaprīzi, bet īsti šantāžisti.

5. vieta – Vēzis

Tikko kā Vēzis sāk niķoties, uzreiz labāk izpildīt viņa prasību. Jo nākošais, kas sekos aiz tā jums absolūti nepatiks – tā ir pilnīga jūsu ignorēšana un paziņojums “Man no tevis vairs neko nevajag, pats tikšu galā!” Ticiet, vienkāršāk un vieglāk ir izpildīt Vēža iegribas.

4. vieta – Strēlnieks

Viņš uz līdzenas vietas var uztaisīt absolūti pasaules traģēdiju par jebko. Turklāt tas prasa viņiem vidēji 30 sekundes. Nākošajā dienā skandālā iesaistītie sēdēs, saķēruši galvu rokās un domas – bet kas tas vispār bija? Strēlnieki ir drāmas ģēniji!

3. vieta – Zivis

Foto: Pixabay

Zivis taisa teātri par absolūti visu! Par daudz cukura tasē kafijas: “Ak, šausmas! Kurš man ir dāvājis tādu vīrieti, kas pat cukuru neprot iebērt?”. Nokavēji tikšanos piecas minūtes: “Tātad, kur tu aizkavējies? Krāpi mani? Ar ko?”. Un tamlīdzīgi. Tiesa, par Zivīm sievietēm šo var teikt ar simtprocentīgu pārliecību, runājot par vīriešiem – prognozes ir daudz cerīgākas.

2.vieta – Svari

Vēl vienu kaprīžu čempioni. Viņi to dara ļoti apburoši (dažreiz arī “tāpat vien”, bez īpaša iemesla), taču tik eleganti, ka viņus pat gribas pažēlot un samīļot.

1.vieta – Jaunava

Foto: Pixabay

Lūk, pie kā vajadzētu mācīties kaprīžu sfērā! Jaunava nekad neīdēs un neprasīs. Gluži vienkārši sarauks dusmīgas uzacis un paskatīsies uz jums ar tādu skatienu, ka jums uzreiz gribēsies pazust no šīs telpas, kurā atrodas dusmīga Jaunava. Vai vēl labāk – nelikt viņai vilties, un, ja reiz tā sanācis – izpildīt visas viņas kaprīzes!

LA.lv