Kokteilis
Dzīvo

TOP 6 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ļoti nemīl konfliktus un strīdus0

Foto: Pexels

Šiem cilvēkiem nepatīk strīdi un konflikti – viņi izvēlas izvairīties no skandāliem. Šo zodiaka zīmju pārstāvji visiem spēkiem cenšas izvairīties no konfliktiem un nogaida, kad dusmas mazināsies un varēs uzsākt sarunu. Tomēr saspīlējums vienalga paliek un agri vai vēlu tas kļūst kā vulkāna izvirdums – nekontrolēts un milzīgs, kas, galu galā, izraisa aizvainojumus un nesapratni attiecībās.

Vēzis

Vēži aizvainojumu sevī var turēt ļoti ilgi, turklāt neradīt apkārtējos ne mazākās aizdomas par to, ka viņi ir apvainojušies. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji neatklāj savas emocijas, bet glabā tās sevī līdz bieži vien tās sasniedz nekontrolējamu līmeni. Vēži nevar ciest skandālus, par cik viņiem ļoti nepatīk dažādas stresa situācijas. Jebkuras domstarpības spēcīgi iedragā viņu ideālo, harmonisko iekšējo pasauli un viņi ilgi, ilgi būvē to atkal no jauna.

Jaunava

Šie cilvēki jau nu noteikti nebaidās no konfliktiem, tomēr – cik vien iespējams, cenšas no tiem izvairīties. Jaunavām ir stiprs raksturs un racionāla uztvere. Jaunavas neredz neko noderīgu strīdos, tāpēc cenšas no tiem izvairīties. Cilvēki, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, cenšas atrast problēmas risinājumu, nevis diskutēt par to.

Svari

Svari ļoti nemīl konfliktus un izskaidrošanās, jo dvēseliskais miers viņiem ir daudz svarīgāks. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti emocionāli, taču ne tik ļoti, lai “izspēlētu” skandālus un iesaistītos strīdos. Svari vienmēr cenšas turēt savas emocijas kontrolētas un neiesaistīties citu provokācijās.

Zivis

Šī zodiaka zīme vispār necieš konfliktus un ļoti ātri no tiem “aiziet”. Kad kāds uzsāk strīdu, Zivis apjūk un nezina, kā reaģēt. Vienīgais, ko viņi vēlas – pārtraukt šīs negācijas un pamest šo vietu. Zivis prot atslēgties no realitātes brīžos, kad viņiem kaut kas nepatīk, un patiešām dara to tad, ja nav iespējams fiziski pamest strīda vietu.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Strēlniekam nepatīk konflikti un viņš var runāt par jebkuru tēmu, ja vien apkārtējie ir noskaņoti miermīlīgi un pretimnākoši. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji slikti tiek galā ar emocionālu spiedienu, kas rodas strīdu laikā, jo pašiem Strēlniekiem ir divas stadijas: vai nu viņi niknumā metas iekšā strīdā vai bēg no tā.

Ūdensvīrs

Arī Ūdensvīri ir pieskaitāmi pie tiem cilvēkiem, kuriem nepatīk, ka kāds izjauc viņu iekšējo, ideālo harmonisko pasauli. Šie cilvēki vispār uzskata, ka savs laiks ir jātērē tikai tiem, kas to ir pelnījuši. Daudzi Ūdensvīri atsakās no saskarsmes ar dažiem cilvēkiem uz visiem laikiem tikai tāpēc, ka tas kādreiz ir uzsācis konfliktu. Cilvēki, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, ir taktiski un nosvērti.

LA.lv