Draugu kompānijās vienmēr ir kāds draugs, kuru iespējams saukt par mammu. Gluži vienkārši ir tādi cilvēki, kuriem dabiski dots mātes instinkts – viņi vienmēr uzņemsies rūpes par kādu. Viņi ir līdzjūtīgi, nebaidās izrādīt neaizsargātību un viņi ir tie draugi, pie kuriem vienmēr vēršas,  lai lūgtu pēc padoma vai vienkārši parunātos.

Lūk, 6 zodiaka zīmes, kas draugu kompānijās vienmēr ieņem mammas statusu.

1. vieta – Zivis

Viņi ir ne tikai uzticamā mammas persona jebkāda izmēra ballīte, Zivis arī realitātē ir lieliskas mātes. Iejūtība un mīļums ir viņu labākās īpašības, turklāt, neatkarīgi no tā vai draugs, vai ģimenes loceklis, pēc padoma un līdzjūtības tu noteikti vērsīsies pie šīs zodiaka zīmes pārstāvja.

2. vieta – Svari

Viņi ir tie, kas katru situāciju izvērtēs svaru kausos jau pirms “spēles sākuma”. Šie cilvēki neuzvedīsies impulsīvi un tieši tas palielina uzticamību viņiem. Svari vienmēr būs tie draugi, kuri spēs sniegt noderīgu padomu un saprātīgu spriedumu.

3. vieta – Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir teju vai paši laimīgi, ja viņiem tiek dota iespēja izpaust mīļumu un rūpes par kādu. Viņiem ir dota iespēja būt laipniem un devīgiem, tāpēc jāatzīst, ka Jaunava jutīsies gluži kā septītajās debesīs, ja vien zinās, ka uzticies.

4. vieta – Strēlnieks

Vari jautāt jebkuram šīs zīmes pārstāvim un viņš atzīs, ka viņi mīl mācīt. Viņi mīl mācīties paši un sajās zināšanās dalīties ar apkārtējiem. Viņiem ir dabiski attīstīts silts un spēcīgs mātes instinkts, jo šīs zīmes pārstāvji vienmēr vēlas palīdzēt un ir pateicīgi, ja šādu iespēju dosi.

5. vieta – Lauva

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nav tikai cilvēks sabiedrības lokā, pie kura vērsties ārkārtas situācijās. Zinot to, cik stabili viņi ir savā dzīvē un cik ātri spēj reaģēt uz situācijām, jāsaka, ka vienmēr būs iespējams paļauties uz šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem. Neskatoties uz to, ka viņi ir egocentriski, viņi tiešām ir labi klausītāji, labi un uzticami draugi.

6. vieta – Dvīņi

Viņi ir dāsni, uzņemas rūpes un viņu draugi bieži vien vēršas pie viņiem pēc uzticama padoma. Neatkarīgi no tā vai šīs zodiaka zīmes pārstāvis ir tavs draugs vai ģimenes loceklis, viņi vienmēr uzņemsies atbildību par sev mīļajiem un tuvajiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.