Kokteilis
Dzīvo

TOP 6 zodiaka zīmes, kam piemīt visspēcīgākā intuīcija0

Foto: Unsplash

Vieni cilvēki dzīvē paļaujas tikai uz loģiku un racionālo saprātu, bet citi ir pieraduši uzticēties savai intuīcijai. Kāpēc tā? Astrologi daļēji spēj atbildēt uz šo jautājumu. Viņuprāt, tikai dažām zodiaka zīmēm piemīt tik ļoti spēcīga intuīcija, ka tajā var ieklausīties kā savā otrā saprāta balsī. Tā nekad šos cilvēkus nepieviļ!

Lūk, arī viņi:

6. vieta – Auns

Auni cenšas pēc iespējas ātrāk aizmirst par pagātni, un tajā pat laikā lieliski prot prognozēt to, kas ar viņiem notiks nākotnē. Viņu galvenā problēma ir tā, ka viņi vairāk prognozē savu nākotni, nekā rūpējas par to, kas notiek ar viņiem šeit un tagad.

5.vieta – Mežāzis

Mežāžiem periodiski parādās intuitīvas, bet ļoti precīzas vīzijas par dažādām situācijām. Diemžēl bieži vien arī par sliktām ziņām, piemēram, slimībām. Tieši šie cilvēki visbiežāk iekšēji jau zina, ka ir slimi, pat pirms tam, kad slimību ir apstiprinājis ārsts. Tāpat šie cilvēki jūt to, kas apdraud apkārtējos cilvēkus. Ar šo apziņu sadzīvot ir grūti.

4. vieta – Jaunava

Šai zodiaka zīmei ir cieša saikne ar dabu, kas apveltī šos cilvēkus ar spēcīgu intuīciju. Vienīgais Jaunavas trūkums ir tas, ka dažkārt viņi aizmirst, ka intuīcija apklust, ja pārlieku to apslāpē ar racionalitāti.

3. vieta – Skorpions

Šī ir visneprognozējamākā zodiaka zīme no visām 12. Ir ļoti grūti uzminēt un sajust, ko domā Skorpioni, taču viņi paši visbiežāk nojauš visu, kas notiek un notiks gan ar viņiem pašiem, gan citiem.

2.vieta – Zivis

Zivīm piemīt ļoti reta īpašība – viņi spēj salikt notikumus, nianses kopā kā vienu lielu puzli un izveidot no tā nākotnes vīziju. Šie cilvēki ne tikai nojauš, ko domā citi, bet arī saprot, kāpēc viņi tā rīkojas. Zivīm bieži gribas šo spēju “izslēgt”, jo ikdienā tas var būt visai traucējoši.

1.vieta – Vēzis

Vēži, savukārt, citus cilvēkus spēj “nolasīt” kā atvērtu grāmatu savā priekšā. Daba viņus ir apveltījusi ar tik spēcīgu intuīciju, ka noslēpt savas patiesās emocijas, domas un jūtas no Vēža ir neiespējami. Turklāt jo vairāk tu centīsies izlikties, jo vairāk ar to sev kaitēsi – Vēzis no taviem pirmajiem vārdiem un skatieniem jau ir “noskenējis” tevi. Tāpēc dažkārt no malas var likties, ka šiem cilvēkiem nepatīk uzturēties lielās kompānijās un viņiem ir maz draugu. Patiesībā viņi savā tuvumā izvēlas tikai īstus un patiesus cilvēkus.

LA.lv