Kokteilis
Mīli

TOP 6 vispievilcīgākās sievietes saskaņā ar zodiaka zīmi: vīriešu izvēle0

Foto: pexels.com

Vīrieši izvēlas, zvaigznes apliecina! Šo 6 zodiaka zīmju pārstāves vīrieši uzskata par vispievilcīgākajām sievietēm uz šīs planētas.

Zivis

Pievilcīgas, sievišķīgas, ļoti maigas – vīriešu vienīgā vēlme esot blakus šīm sievietēm, aizsargāt viņas un izdarīt kaut ko labu. Sievietes, kas dzimušas šajā zodiaka zīme, bieži vīriešus tin ap pirkstu tik meistarīgi, ka atliek tik pabrīnīties, kā viņi paši to nejūt? Patiesībā šīm sievietēm ļoti patīk dominēt un attiecībās būt noteicējām.

 

Dvīņi

Dvīņu sievietes ir patiešām apburošas, taču, vai uzticamas, par to parunāsim citu reizi… Viņas prot būt mīļas ar apkārtējiem, dažreiz pat pārlieku pieklājīgas, taču vīriešiem tas ļoti patīk. Šīs sievietes ir īsti profesionāļi vīriešu valdzināšanas uzdevumā. Noturēt vīrieti “drošā attālumā” un nelaist vaļā šīm sievietēm ir tīrais nieks!

Mežāzis

Arī šīs sievietes, lai arī ārēji vēsas, vīriešiem šķiet aizsargājamas un ļoti ievainojamas. Taču patiesībā viņas meklē savu otro pusīti un “kaut kādas” attiecības viņām nav interesantas, taču vīriešiem šī “nepieejamība” tik ļoti patīk! Dzenāties pakaļ kā kaķēns pēc izritināta diedziņa… Savaldzināt viņas neizdosies, ja reiz neesi viņai īstais, neiedarbosies nekas – ne vārdi, ne dāvanas, ne valdzinājums.

Vēzis

Ārišķīgi ieturētas un mazliet pat vēsas, iekšēji – īsta uguns! Vai drīzāk, ugunsgrēks. Mīlestībā un attiecībās šīs sievietes iet uz pilnu banku un nepazīst sakāvi, piemēram, konkurentes. Pamest šo sievieti tad, kad viņa ir bezgala iemīlējusies, nozīmē parakstīt sev nāves spriedumu. Viņa nekad to nepiedos, neaizmirsīs un pats galvenais – atriebsies. Un sāpīgi. Vīriešiem šīs sievietes šķiet trauslas un aizraujošas, taču tas ir ļoti maldīgs priekšstats.

Lauva

Saistītie raksti

Nepieejama, dažreiz augstprātīga, tendēta uz teatrāliem efektiem, šī sieviete visu patur intrigā jau no pirmās tikšanās reizes. Ar to viņa arī šķiet ļoti saistoša. Vīrietis, kas var iekarot šādas sievietes sirdi ir gluži vai pasaku tēls: ļoti svarīgi, lai viņam būtu ne tikai laba, bet izcila humora izjūta, lai viņš gribētu viņu nēsāt uz rokām (reizēm burtiskā nozīmē) un lutināt, lutināt, lutināt. Tad Lauva atmaigs un padosies.

Vērsis

Viņas zina, kā sevi parādīt – viņas vienmēr ir pārliecinātas par savām spējām, talantu un izskatu. Viņas ir ļoti pašpietiekamas. Viņu seksualitāte ir kvēlojoša, un vīriešus, tas, protams, piesaista kā medus bites. Taču attiecībās tieši viņa grib būt un ir noteicēja – ja vīrietis ar to ir gatavs samierināties, tad šī savienība būs laimīga.

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
3 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
2 stundas