Būt noslēpumainam nenozīmē ģērbties melnas krāsas apģērbā un nepārtraukti pavadīt laiku vienatnē. Arī taro kāršu lasītāja nav noslēpumaina, viņa tikai tāda izskatās. Jautāsiet, kas tad īsti ir noslēpumains? Tas varētu būt kāds, kurš uzvedās citādāk, izsaka savu viedokli citādāk un varbūt runā pats ar sevi.

Noskaidro, kuras ir TOP 6 noslēpumainākās zodiaka zīmes, un kas viņas par tādām padara:

1. vieta – Ūdensvīrs

Foto: Pixabay

Ļaujiet Ūdensvīram palikt telpā vienam, neko nesakot, tikai novērojot. Taču viņiem ir grandiozi plāni un idejas, par kurām neviens pat nenojauš, jo tās visas ir viņa galvā. Ūdensvīra dabā ir ļoti daudz plānot, rēķināt, pārbaudīt, taču tu par to pat nenojautīsi, jo viņš radīs priekšstatu, ka patiesībā neko nedara. Ūdensvīrs ir ļoti noslēpumains, pat agresīvs un ļoti daudzpusīgs. Šīs īpašības viņu padara par noslēpumainības meistariem.

2. vieta – Zivis

Zivis vienmēr ir ļoti klusas, turklāt viņi būs vienīgās personas, kas paliks noslēpumaina brīdī, kad apkārtējie cīnīsies ar visām pasaules problēmām. Dažkārt varētu šķist, ka Zivis dzīvo pilnīgi citā – iedomātā pasaulē. Turklāt, viņi nekad neapspriedīs ar apkārtējiem to, kas ir viņu prātos. Klusās Zivis teju vienmēr radīs iemeslu kādam nosaukt viņas par noslēpumainām, un tas apkārtējos padarīs gluži vai trakus.

3. vieta – Vēzis

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Vēzis vienmēr vadīsies pēc savas intuīcijas, jo uzskata, ka tieši tā ir vispareizāk. Turklāt Vēzim ir ļoti maz pacietības, lai kādam kaut ko skaidrotu vai rādītu. Viņi vienmēr zina, kas notiek un viņi nevēlas dalīties ar savām zināšanām. Vēzis uzskata, ka viņam nekas dzīvē nevienam nav jāpierāda. Pat tad, ja viņš nāk klajā ar ģeniālu ideju, Vēzis būs noslēpumains un neuzskatīs par vajadzību kaut ko paskaidrot.

4. vieta – Svari

Svari vienmēr ir ļoti klusi, taču, kad viņi runā, tad visi viņos klausās. Ne tikai tādēļ, ka Svari ir ļoti gudri un labi oratori, bet gan tāpēc, ka viņi vienmēr ir noslēpumaini un šokē ar pateikto informāciju. Ironiski, neskatoties uz to, ka viņi tiek uzskatīti tik noslēpumaini, Svari neuzņemas atbildību par pateikto.

5. vieta – Skorpions

Foto: pixabay

Skorpiona dabā ir būt noslēpumainam. Viņi māk ar to manipulēt un izmantot savā labā. Skorpionu aizrauj tas, ka apkārtējie nezina par viņu domām un darbiem. Skorpionus par noslēpumainiem padara viņu nepieejamais un neiegūstamais tēls.

6. vieta – Mežāzis

Neskatoties uz to, ka Mežāzis pēc dabas necentīsies būt īpaši noslēpumains, viņi tomēr var veidot spēcīgu un noslēpumainu tēlu. Mežāzis ir ļoti uzticams, kas nebūt nešķiet noslēpumaini. Tomēr rodas jautājums, kā viens cilvēks, pēc zodiaka zīmes Mežāzis, var būt tik spēcīgs, elastīgs un uzticams? Šis jautājums arī rada iemeslu, kāpēc apkārtējie Mežāzi uzskata par noslēpumainu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.