Kokteilis
Mīli

TOP 6 visbriesmīgākie veidi, kā izšķirties0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Pateikt taisnību partnerim par to, ka jums, attiecībā pret viņu, ir zudušas jūtas, vienmēr ir grūti. Taču ir daži veidi, kā izšķirties, kas ir patiešām katastrofāli. Uzzināsim, kādi tie ir!

1. Ilgstoša šķiršanās

Šāds scenārijs parasti notiek ar tiem, kas ilgu laiku (no vairākām nedēļām līdz pat vairākiem mēnešiem) baidās vai nevar izšķirties paziņot savai partnerim, ka starp viņiem viss ir cauri. Šis šķiršanās veids ir ļoti nepatīkams, jo patiesībā jūs šīs attiecības turpināt “vilkt”, iespējams, otram cilvēkam dodot veltīgas cerības. Bet, ja nu viņš jau sen nojauš, ka briest pārmaiņas?

2. Pēkšņa šķiršanās

Vienam no partneriem liekas, ka attiecības nekad nav bijušas tik skaistas, kā šobrīd, un tieši šajā brīdī otrs partneris paziņo, ka viss ir cauri! Patiesībā “pēkšņa šķiršanās” tā būs tikai tam cilvēkam, kuru pamet: iniciators taču visu jau sen ir pārdomājis un saplānojis. Šāds attiecību nobeigums ir ļoti sāpīgs un postošs: no absolūtas laimes līdz absolūtai pasaules sagraušanai. Otrs cilvēks pavisam noteikti nesapratīs, kas notika tik negaidīts, ka viņu pameta un patiešām ilgi dziedinās savas rētas.

3. “Elektroniskā” šķiršanās

Necienīgs veids, kā otram cilvēkam pateikt par savu lēmumu. Nosūtīt īsziņu vai uzrakstīt e-pastu ar vārdiem: “Piedod, es no tevis aizeju”, “piedod, bet es tevi vairs nemīlu”, “paliksim draugi”…. vai nosūtīt sms ar tekstu “Piedod, bet mēs šķiramies”. Jā, protams, psiholoģiski tas ir vieglāk, nekā saņemt drosmi un izrunātie ar otru cilvēku. Taču šāds veids, pirmkārt, ir necieņas pilns pret partneri, jo jūs neesat atradis sevī ne drosmi, ne laiku, lai pateiktu viņam to klātienē. Pavisam vienkārši – šādas lietas neviens neraksta ne epasta vēstulēs, ne īsziņās.

4. Šķiršanās sociālajos tīklos

Ja var būt kaut kas traģiskāks par iepriekšējā punktā minēto šķiršanās veidu, tad tas ir šis. Ja cilvēks savā sociālajā kontā ieraksta vārdus, ka nupat ir brīvs kā vējš un no saviem “sekotājiem” saņem apsveikumus, tad kā var justies cilvēks, kurš ir ticis pamests? Mums nav pat komentāru par šo. Ceram, ka neviens no jums nekad neko tādu nedarīs. Jo tas patiešām ir traģiski!

5. Autoatbildētājs

Piezvanīt un atstāt ziņu autoatbildētājā – necieņa, necieņa un vēlreiz necieņa.

6. Šķiršanās vecāku dēļ

Mammas un tēti, protams, vienmēr vēl visu to labāko saviem bērniem, taču pārāk aktīva iejaukšanās viņu privātajā dzīvē nekad nenoved pie laba rezultāta. Ja jūs nemitīgi sūdzaties mammai par savām neveiksmīgajām attiecībām, viņa, protams, “vēlot tikai labu” šo šķiršanos var izdomāt paātrināt. Un no tā visa var sagaidīt visus iespējamos scenārijus, kad mamma, vēlot taču tikai laimīgu dzīvi savam dēlam, meitenei var pateikt, ka tu, mīļā, protams, esi ļoti jauka meitene, bet viņš kopā ar tevi ir nelaimīgs… Vai var būt kas vēl briesmīgāks uzzināt to šādā veidā? Šķiet, ka tikai sociālo tīklu šķiršanās.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
1 stunda
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
18 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda