10. februāra svētdienas vakarā ne viena vien slavenība mirdzēja uz BAFTA ceremonijas sarkanā paklāja. Stila ziņā, tieši šajā balvu pasniegšanas ceremonijā iespējams vērot viseksperimentālākos un unikālākos tērpus visas apbalvošanu ceremonijas sezonas laikā. Šis ir laiks, kad slavenības turpina gatavoties “Oskara” ceremonijai, tieši tāpēc šis ir lielisks brīdis, lai arvien izmēģinātu ko jaunu, jautru un pat riskantu.

Šogad slavenības ar tērpiem savus fanus nepievīla, uz sarkanā paklāja varēja vērot ne vienu vien greznu princešu kleitu. Taču jāatzīst, ka slavenības šajā reizē nebija izvēlējušās tradicionālās princešu kleitas. Tieši pretēji – tās bija unikālas, modernas un ļoti stilīgas, arī erotiskas.

Aktrise Reičela Vaisa bija tērpusies šikā zīmola Gucci tērpā ar atkailinātiem pleciem un greznu kristālu jostu. Aktrise Margota Robija pārsteidza burvīgā, grezni izšūtā Chanel Haute Couture kleitā, kas greznota ar dažādiem tilla elementiem. Un arī Kembridžas hercogiene Keita Midltone uz ceremoniju ieradās tērpusies satriecošā zīmola Alexander McQueen kleitā, kas atgādināja līgavas tērpu.

Koši dārgakmeņi, garas kleitas, eleganti dekoltē un šiki aksesuāri. Lūk, TOP 6 skaistākās princešu kleitas uz BAFTA ceremonijas sarkanā paklāja.

1. Keita Midltone zīmola “Alexander McQueen” kleitā

Foto: PC/SCANPIX/LETA

2. Tendija Ņūtone zīmola “Valentino” kleitā

Foto: PC/SCANPIX/LETA

3. Reičela Vaisa zīmola “Gucci” kleitā

Foto: PC/SCANPIX/LETA

4. Keita Blanšeta zīmola “Christopher Kane” kleitā

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

5. Margota Robija zīmola “Chanel Haute Couture” kleitā

Foto: PC/SCANPIX/LETA

6. Steisija Martina zīmola “Dior Haute Couture” kleitā

Foto: PC/SCANPIX/LETA