Kokteilis
Stilo

TOP 6 modes kļūdas, kas no modernas sievietes tevi padara par žagatu0

Foto: Pexels

Ikviena sieviete vairāk vai mazāk cenšas sekot modes tendencēm un ikdienā izvēlēties ērtu, skaistu un arī modernu apģērbu. Tomēr eksistē dažas, par nožēlu arī ļoti izplatītas, kļūdas, ko sievietes pieļauj, izvēloties un kombinējot savu apģērbu. Tikai viena no šīm kļūdām spēj sabojāt visu priekšstatu par tavu vizuālo tēlu!

1. Nepiemēroti apavi

Apavi ir viena no galvenajām lietām tavā vizuālajā koptēlā. Un šeit taupīt nedrīkst! Nekad nenēsā pārāk tumšus apavus kopā ar gaišas krāsas apģērbu un gaišām, caurspīdīgām zeķbiksēm. Šādā gadījumā šādi apavi “nogriezīs” tev kājas.
Sporta apavi tomēr vairāk ir piemēroti brīvā laika pavadīšanai un sporta zālei, bet ikdienas gājienam piemērotākas būs kediņas un apavu modeļi uz zemiem papēžiem. Izņēmums varētu būt balti sporta apavi – šodien mode tos vēl “piedod” arī ikdienas stilā.

2. Visas varavīksnes krāsas

Vēlies aizbiedēt pelēko un melno? Uz priekšu! Tikai atceries, ka jebkurā gadījumā, lai arī kādas krāsas tu izvēlētos, tās nedrīkst būt pārāk daudz. Miksēt krāsas apģērbā, protams, drīkst, taču nekādā gadījumā nedrīkst pārspīlēt, jo tad tu izskatīties bezgaumīgi. Stilisti iesaka nekombinēt vairāk kā trīs krāsas, turklāt tikai viens tonis drīkst būt spilgts. Pretējā gadījumā tu izskatīsies nevis pēc stilīgas dāmas, bet Ziemassvētku eglītes.

3. Svarīgā kombinācijas māksla

Raugies, lai audumi apģērbā, ko tu valkā, ir saderīgi. Viegla šifona blūze un raupjš vilnas džemperis nebūs tie labākie sabiedrotie. Tāpat nevajag kombinēt, piemēram, dažus klasiskus un casual stila elementus – klasiskas kostīma bikses un džinsu jaku. Šāds variants neizskatīsies ne oriģināli, ne pievilcīgi.

4. Spiež, bet smuki

Daudzām sievietēm piemīt tendence iegādāties apģērbu, kas ir par vienu izmēru par mazu. Sieviete džinsos, kas spiež tā, ka nevar īsti apsēsties vai piecelt kāju, lai aiztaisītu kurpei siksniņu, smuki izskatās (varbūt) tikai fotogrāfijās, kurās viņa nekustās. Nekādā gadījumā nepieļauj šo muļķīgo kļūdu! Apģērbs, kas tev patiesībā ir par mazu, izskatās nevis pievilcīgi, bet izceļ visus tavus auguma trūkumus, jo ir pārāk piegulošs!

5. Uzmanīgi ar apakšveļu!

Vienmēr uzmanīgi izvēlies apakšveļu. Tā mode, kad baltai puscaurspīdīgai blūzītei apakšā varēja pavilkt melnu krūšturi, sen jau ir pagājusi. Tagad apakšveļa, pat visskaistākā, ir neredzama un tādai tai arī jāpaliek. Nav nekā atbaidošāka kā kleita, blūze vai jebkāds cits apģērbs, kas atsedz arī tavu apakšveļu.

6. Kā žagata

Uzvilkt visu, kas tev ir mīļš un patīk vienā reizē – rokassprādzi, mīļākos auskarus, vakardien nopirkto jostu un banti matos, nav labs stils. Tādējādi tu līdzināsies žagatai, nevis sievietei ar labu gaumi. Viens no nerakstītajiem laba stila likumiem nosaka – tu drīksti nēsāt ne vairāk kā trīs aksesuārus vienā reizē, turklāt tiem jābūt ne pārlieku uzkrītošiem.

LA.lv