Kokteilis
Stilo

TOP 6 miesas krāsas nagu lakas, kas piestāvēs katram ādas tipam0

Foto: Pexels

Ir vairāki iemesli, kāpēc ikdienā izvēlēties neitrālus, miesas krāsas nagu laku toņus. Pirmkārt, šo toņu nagu lakas piestāvēs pilnīgi visu krāsu apģērbiem. Otrkārt, šie nagu laku toņi vienmēr būs aktuāli un tie neapniks. Treškārt, tie neatstās traipus uz nagiem, ko mēdz atstāt tumšie nagu laku toņi, kas saglabājas līdz pat 3 nedēļām.

Un tomēr arī ar neitrālajiem nagu laku toņiem jābūt uzmanīgai, ir svarīgi, lai tas piestāvētu tavam ādas tipam. Esam apkopojuši 6 labākos nagu laku toņus. Tie piestāvēs visiem ādas tipiem un individuāli izcels tavas ādas toni.

1. Porcelāna baltam ādas tipam

aaa

Porcelāna baltu ādas toni papildina vēsie rozā un zilie toņi. Lai vēso ādas toni padarītu spilgtāku un svaigāku, jāizvēlas maigs rožu rozā nagu lakas tonis. Šī maigi rozā krāsa liks ādai izskatīties siltākai un vizuāli liks rokām izskatīties maigākām un elegantākām.

2. Gaišam ādas tipam

sss

Šī maigā piena rozā krāsa sevī apvieno kā glaimojošus rozā, tā pelēkos toņus, kas gaišam ādas tonim piešķirs vizuāli elegantu un greznu izskatu. Šis nagu laku tonis palīdzēs izvairīties no manekena roku efekta, kas rodas, ja sieviete ar gaišu ādas toni izvēlas nepiemēroti gaišu miesas krāsas nagu lakas toni.

3. Vidējam ādas tipam

ddd

Ja tava āda sezonāli ir gan vēsā tonī, gan siltā tonī, tad droši vari teikt, ka tev i vidējs ādas tonis. Tādā gadījumā tev lieliski piestāvēs šis krēmveida persiku nagu lakas tonis, kas sevī apvieno rozā un baltos toņus. Šis siltais tonis viegli pieskaņojas vidējam ādas tonim, turklāt tie papildina viens otru.

4. Olīvu krāsas ādas tipam

fff

Šis burvīgais karameļu tonis, kuram piemīt mazliet sārta nokrāsa, lieliski piestāvēs mazliet tumšākam, olīvu krāsas ādas tonim. Tas reizē ir ļoti neitrāls, taču ar savu mirdzumu, tas rokām piešķirs patiešām krāšņu un gaumīgu izskatu.

5. Tumšam ādas tipam

ggg

Tumšākiem ādas toņiem lieliski piestāvēs silti medus toņi, īrisa toņi un kafijas pupiņu tonis, kuri sevī apvieno dzelteno un oranžo krāsu. Vienīgais tonis, no kura vajadzētu izvairīties tumšas ādas īpašniecēm ir pelēkais smilšu tonis, jo tas lielākoties saplūst ar ādas krāsu.

6. Izteikti tumšam ādas tipam

hhh

Ja esi ļoti tumšas ādas īpašniece, tu nekad nekļūdīsies izvēloties piesātinātu, bagātīgu brūno toni, kam ir sarkans pigments gluži kā šai nagu lakai. Sievietēm ar izteikti tumšu ādas krāsu, ādā iespējams pamanīt arī zilo toņu nokrāsas, tieši šī iemesla dēļ, bagātīgi brūnais tonis ļaus izcelt tavas rokas. Turklāt tas izskatīties krāšņs un klasisks reizē.

LA.lv