Pārsteidzoši blondais ziemā, jaunais “ombre” un Meganas Mārklas tumši brūnais matu tonis. Šajā sezonā ļaujiet vaļu sarkanajai krāsai, atjaunotajam “ombre”. Medus blondīne Bejonse un šokolādes brunete Megana Mārkla pārliecina, ka šajā sezonā ar matu krāsu ir jāeksperimentē!

Lūk, 6 matu krāsu toņi, kas būs aktuāli tumšajos rudens un ziemas mēnešos:

1. Medus

Foto: kolāža kokteilis.lv

Šajā rudens un ziemas sezonā kā vienu no aktualitātēm var minēt vasaras atblāzmas. Tas nozīmē – piesātinātie medus un karameļu toņi. Pārmērīgi blondi mati vairs nav modē, tos nomaina līdzsvaroti, gaiši brūna krāsa, kas ir sapludināta ar gaišākām šķipsnām. Šī matu krāsa piestāvēs jebkuram ādas tonim.

2. Maigi blondais

Foto: kolāža kokteilis.lv

Ziemas mēnešos blondīnes var izskatīties jo īpaši spilgti, ja ierasto blondo toni papildināsiet ar platīna blondām šķipsnām un tumšāku toni pie matu saknēm.

3. Tumšā šokolāde

Foto: kolāža kokteilis.lv

Drēgnajos mēnešos brunetēm piestāvēs vēl tumšāki toņi, piemēram, šokolādes brūnais un smilšu brūnais. Šie toņi atsvaidzinās koptēlu un ļaus izskatīties izsmalcinātām.

4. Bagātīgs varš

Foto: kolāža kokteilis.lv

Sezonā aktuālais sarkanais tonis ir diezgan tālu no ierastā ingvera toņa. Papildini ierasto oranžo toni ar burgundijas sarkano. Tas matiem piešķirs īpašu mirdzumu un pilnīgi noteikti ļaus izcelties.

5. Blondais dzintars

Foto: kolāža kokteilis.lv

Dzintara un medus toņu šķipsnas ierastajos gaiši brūnajos matos liks tiem mirdzēt un izskatīties gaišākiem. Šī krāsa ir ideāli piemērota ziemas mēnešiem, jo piešķir gaišas nianses, reizē saglabājot klasiski brūno toni.

6. Piesātināts espresso

Foto: kolāža kokteilis.lv

Šī viennozīmīgi būs sezonas krāsa numur viens. Galvenokārt tāpēc, ka tas ir skaists tonis, kas piestāvēs katrai sievietei, kurai ikdienā ļoti garšo kafija. Espresso brūnais liks izskatīties aristokrātiski un izsmalcināti.