Kokteilis
Mīli

TOP 5 zodiaka zīmju vīrieši, ar kuriem attiecības būs ideālas: mīļoto sievieti viņi nēsās uz rokām0

Foto: unsplash

Kā likums, vīrieša attieksme pret savu mīļoto sievieti ir atkarīga no ļoti daudziem faktoriem – piemēram, audzināšanas, attiecībām paša ģimenē un, protams, arī viņa zodiaka zīmes. Astrologi ir novērojuši, ka šo 5 zodiaka zīmju vīriešos ir apkopotas visas tās rakstura īpašības, kas ļoti laimīgu var padarīt ikvienu sievieti.

Un, tā, kuri ir tie vīrieši, kam ir pa spēkam savu mīļoto attiecībās padarīt ļoti laimīgu?

Vērsis

Ārēji vēsais Vērsis patiesībā ir apveltīts ar labestīgu un plašu sirdi, ko viņš dāvās tikai vienai – savai izredzētajai. Tai pašai, kurai solīs mūžīgu uzticību un rūpes par viņu. Vērsis, visdrīzāk, neapbērs mīļoto ar pārsteiguma dāvanām un komplimentiem rītā un vakarā, taču viņš viņu mīlēs no sirds un patiešām rūpēsies par viņu, un vēlāk arī par ģimeni. Vērsim tāpat ir ļoti svarīgi, lai viņa mīļotie cilvēki dzīvotu komfortā, tāpēc arī šīs rūpes viņš uzņemsies ļoti labprāt.

Vēzis

Šis maigais un iejūtīgais vīrietis savu mīļoto sievieti var padarīt patiešām laimīgu. Šis vīrietis savu sievieti lolos kā trauslu ziedu, kam ir nepieciešamas rūpes un mīlestība. Vēzis ir tāds vīrietis, kurš gan sniegs atbalstu, gan atradīs vajadzīgos vārdus brīžos, kad sievietei tie būs ļoti vajadzīgi. Uz šo vīrieti vienmēr var paļauties un būt pārliecinātai, ka viņš nenodos.

Lauva

Protams, vīrietis – Lauva nebūs tas, kurš sēdēs kopā ar mīļoto mēnesgaismā un klausīsies romantisku dzeju. Visdrīzāk, viņš pats vēlētos saņemt kādu romantisku pārsteigumu no mīļotās. Tomēr ar visu savu mīlestību pret sevi, viņš neaizmirsīs arī lolot un mīlēt savu mīļoto sievieti. Šo vīrieti dara laimīgu apziņa, ka kopā ar viņu sieviete var justies drošībā un pasargāta. Un tieši to viņš arī attiecībās darīs.

Jaunava

Saistītie raksti

Šīs mīlošais vīrietis būs gan mīlošs vīrs, gan tēvs, viņš ir gudrs, pragmatisks, mērķtiecīgs un rīcībspējīgs. Šis vīrietis augstu vērtē ģimeni un pret šiem pienākumiem izturas ļoti atbildīgi. Kopā ar viņu sieviete izjutīs stabilitāti un pārliecību par rītdienu. Nedaudz ieturēts, nedaudz vēss, bet dziļi sirdī ļoti mīlēs savu izredzēto. Savas ģimenes un mīļotās dēļ izdarīs visu.

Mežāzis

Viņš ir stabils un vienmēr zina, kāda būs rītdiena. Viņš ir stingrais plecs, aiz kura sieviete var justies drošībā. Viņš nav no tiem vīriešiem, kas sievietes acīs centīsies izlikties labāks, nekā ir patiesībā. Mežāzis ir konkrēts un viņa prasības ir pamatotas. Un, ja reiz viņš ir izvēlējies sev to vienīgo un īsto, viņš darīs visu, lai viņa justos attiecībās ar viņu labi visas dzīvs garumā. Turklāt Mežāzis ir ļoti uzticams partneris.

LA.lv