Kokteilis
Mīli

TOP 5 zodiaka zīmju sievietes, kuras šķiet nepieejamas0

Foto: Pixabay

Šo zodiaka zīmju sieviešu uzmanību ir ne tikai grūti izpelnīties, bet vēl grūtāk – iegūt un noturēt. Šīs sievietes bieži var likties nepieejamas, un tam, lai izpelnītos no viņām uzmanību vai pat smaidu, nāksies krietni pasvīst!

Ūdensvīrs

Šī sieviete var pat mīļi smaidīt pretī un atbildēt uz jautājumiem pieklājīgi. Tāpēc jums būs grūti noticēt tam, ka jūs jau atrodaties “melnajā sarakstā”. Sievietes Ūdensvīrus ir ļoti grūti iekarot. Tam ir vajadzīgs daudz laika un ļoti radošs prāts.

Zivis

Sievietes, kas dzimušas šajā zodiaka zīmē pret attiecībām ir prasīgas un izvēlīgas. Viņas var radīt augstprātīgas personas priekšstatu, tā arī – ka viņas ir naivas. Šīs sievietes patiesībā meklē vīrieti, kas viņas atbalstīs un būs viņu stiprais plecs visa mūža garumā. Viņu uzmanību izpelnīsies drosmīgi, godīgi un vīrišķīgi vīrieši.

Mežāzis

Lai iekarotu sievietes Mežāža uzmanību, būs jāapbruņojas ar pacietību. Šīs zodiaka zīmes pārstāves ir nepieejamas un vēsas ārēji, taču ļoti ievainojamas un jūtīgas emocionāli. Šīm sievietes pret vīrieti, kas varētu būt viņu partneris, ir ļoti augstas prasības. Viņas vēlas, lai viņš būtu uzmanīgs pret viņu, romantisks un vienmēr atbalstītu viņas intereses.

Jaunava

Jaunavas pievērš uzmanību itin visam: ārējam izskatam, manierēm, uzvedībai, gaumei, izglītībai un erudīcijai. Jaunava sev blakus vēlas redzēt kārtīgu, akurātu, pedantisku, interesantu, vīrišķīgu, gudru un patīkamu cilvēku.

Vēzis

Iekarot sievietes Vēža uzmanību ir ļoti, ļoti sarežģīti. Lai to izdarītu, vīrietim būs jābūt apveltītam ar labu intuīciju. Šīs sievietes instinktīvi vēlas sev blakus tādu vīrieti, kas ļoti uzmanīgi izturēsies pret viņas emocionālo pasauli. Bez tam, viņas, visbiežāk, ir noskaņotas tikai nopietnām attiecībām, “pamēģināt, vai sanāks” nav viņu gaumē. Šīs sievietes ir ārkārtīgi romantiskas, viņas mīl dāvanas un gaida no vīrieša nemitīgus uzmanības apliecinājumus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 soļi, kā dušu pārvērst par relaksējošu SPA
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: bokseris Mairis Briedis, mūziķis Markus Riva un futbolists Māris Verpakovskis uzspēlē šahu
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: grupa “The Citizens LV” izdod “karstu” singlu
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu 1
Intervija 8 stundas
LE
LETA
Sports
Žanis Peiners karjeru turpinās Belgradā
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? Traģisks notikums Zolitūdē 1
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
9 stundas
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Lielbritānijas pirmais kaķis Dauningstrītā gatavojas uzņemt jauno saimnieku
3 stundas