Ir skaidrs, ka vīrieša izturēšanās ikdienā un attiecībās ir atkarīgs no daudziem faktoriem – gan no audzināšanas ģimenē, gan dzimšanas laika. Tomēr astrologi, apkopojot dažādas rakstura īpašības un citādas kopīgās iezīmes, ir izveidojuši sarakstu, ko varētu dēvēt par “nederīgākie” vīri un mīļotie vīrieši…

Un, tā, sievietes, kura no jums ir “iegrābusies”?

5. Auns

Auns var būt ļoti jauks vīrs līdz kādam brīdim – kad jūs sastapsieties ar pirmajām problēmām savās attiecībās. Auni ir pašpārliecināti un viņiem patīk komandēt visus pa labi un pa kreisi. Tajā skaitā – sievu. Viņiem ir ļoti būtiski – akcentēt savu individualitāti! Jebkuras problēmas, ar ko jūs sastapsieties savā dzīves ceļā, nopietni sabangos jūsu attiecību laivu. Ir jāņem vērā, ka jau pēc savas dabas Auni nebūt nav tie “miermīlīgākie” partneri.

4. Lauva

Lauva vīra lomā – tas ir absolūts pārsteigums. Ja būs nepieciešams, Lauva var mīlēt stipri (salīdzinot ar citām zodiaka zīmēm). Taču “strīdīgā” situācijā Lauva centīsies saglabāt savu individualitāti. Ģimenes dzīvē ar viņu neklāsies viegli. Būs reizes, kad jūs cīnīsieties uz “dzīvību un nāvi” un būs reizes, kad jūs dievināsiet viņu.

3. Vērsis

Ļoti ietiepīga zodiaka zīme. Viņu standarti ir augsti – uz visu, kas ir viņiem apkārt. Viņu iecienītākā nodarbe ir kritizēšana. Neviens neapstrīd to, ka Vērši ir uzticami, mīloši vīri un gādīgi tēvi, taču, lai ar viņiem sadzīvotu, jums nāksies iegādāties papildus izturību.

2. Ūdensvīrs

Ambicioza un izlēmīga zīme. Vairumā gadījumu Ūdensvīrs aizraujas ar savu darbu un karjeru. Un tomēr, ja reiz viņš jūs ir izvēlējies par savu dzīves partneri, nāksies samierināties ar domu, ka jūsu ģimenē ir tikai viens viedoklis – vīra.

1. Strēlnieks

Strēlnieku raksturo vārds “brīvība”. Visās dzīves jomās, arī attiecībās. Šī ir viena no visneuzticīgākajām zodiaka zīmēm (un, diemžēl, vairumā gadījumu). Vēlme meklēt piedzīvojumus ir gluži vai “neārstējama’. Tajā pat laikā, Strēlnieks nebūt nav slikts vīrs, gluži vienkārši viņš vienmēr būs ar kādu “jādala”, jo tāda ir viņa daba.