Kokteilis
Dzīvo

TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ir ilgdzīvotāji0

Foto: Pexels

Ilgs un laimīgs mūžs ir teju katra cilvēka sapnis, bet ne visiem izdodas to piepildīt. Tas atkarīgs no ļoti daudziem faktoriem un, kā var spriest, arī no cilvēka dzimšanas laika. Astrologi savos sarakstos minējuši 5 zodiaka zīmju pārstāvjus, kuriem ir lielāka iespēja piepildīt šo sapni, nekā citiem.

Vērsis

Vērši ir ilgdzīvotāji, jo viņi ļoti seko līdzi savam dzīvesveidam un pašsajūtai – nodarbojas ar sportu, cenšas ēst veselīgu pārtiku, apmeklē ārstu. Ja arī gadās pa kādai trakākai ballītei līdz rītai gaismai, tas nav Vēršu dzīvesveids ikdienā un kopumā šie cilvēki dzīvo harmoniski, saskaņā ar savu veselību. Vērši savas vecumdienas, visticamāk, sagaidīs katru vakaru staigājot gar jūras krastu un reizi pa reizei palutinot sevi ar kādu gardu saldēdienu.

Vēzis

Neskatoties uz to, ka šajā zodiaka zīmē dzimušie cilvēki ir ļoti emocionāli un vienmēr atrodas emociju virpulī, viņi arīdzan ir pieskaitāmi ilgdzīvotāju pulciņam. Tas tiesa, ka viņiem vienmēr ir daudz emociju, taču reiz viņi iemācās tās kontrolēt un, beigu beigās, tas viņiem ļauj baudīt dzīvi līdz sirmam vecumam.
Šie cilvēki vecumdienās visbiežāk ir tuvu draugu un ģimenes locekļu iekļauti. Viņi arī vecumdienās nevar iztikt bez draugiem, bez mīļām un jautrām sarunām, un galu gala, bez vīna glazes. Taču ikdienā viņi tomēr cenšas ievērot veselīgu dzīvesveidu. Vēžiem ir sava devīze: “Veselīgs uzturs, sports un labs sekss”. Lūk, kāds ir šo cilvēku ilgdzīvošanas noslēpums!

Ūdensvīrs

Šie cilvēki laiku pa laikam apmeklē ārstu biežāk nekā vajadzētu, tomēr iemesls šiem apmeklējumiem ir “vienkāši pārbaudīt, vai vis sir kārtībā”. Ūdensvīri neieciklējas uz gadiem un dzīvo pēc savām iekšējām sajūtām.
Kopumā pret dzīvi viņi attiecas vienkārši un neskatoties uz to, ka bieži vien ļoti daudz strādā, viņiem ir tik daudz enerģijas, ka tās pietiktu arī citiem. Ūdensvīri reti ļaujas sliktam noskaņojumam un viegli rod izeju no sarežģītām situācijām. Visbiežāk viņi nodzīvo garu, laimīgu un ļoti piepildītu mūžu.

Lauva

Saistītie raksti

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji dzīvo patiešām ilgi. Neskatoties uz savu sarežģīto raksturu un reizēm nebūt ne vieglo dzīves ceļu, viņi atrod spēku sevī, kā ar visu tikt galā. Lauvas rūpējas par savu veselību un mīl aktīvu dzīvesveidu. Ceptu kartupeļu vietā viņi izvēlas vieglus salātus ar spinātiem un kūpinātu lasi, jo cenšas sekot līdzi savam svaram. Tas gan nenozīmē, ka reizi pa reizei viņi neatļaujas notiesāt kādu kūciņu.
Starp citu, šad un tad Lauvām patīk sarīkot viesības un arī iedzert kādu glāzīti alkohola, tomēr viņiem piemīt laba īpašība – viņi prot laikā apstāties.

Zivis

Zvaigznes šiem cilvēkiem sola ilgu un piesātinātu mūžu. Zivis ne vienmēr spēj atrast laimi ģimenes dzīvē, taču vienmēr sevi pierāda darbā. Un bieži vien, tas viņas dara ļoti laimīgas. Dažiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem dzīves gaitā var rasties kādas atkarības, no kurām ir grūti atbrīvoties, taču, ja viņi to spēj, viņus gaida brīnišķīga mūža nogale.
Zivīm ir grūti sākt nodarboties ar sportu, kā arī viņi īpaši neaizraujas ar aktīvu dzīvesveidu, jo viņus ir grūti “izvilkt” no savas komforta zonas. Taču ar savu enerģiju viņi “aplipina” apkārtējos, cik ļoti daudz viņiem tās ir. Tas arī pats galvenais iemesls, kāpēc Zivis ir šajā sarakstā!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
56 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda