Kokteilis
Dzīvo

TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, ka neprot izlikties un “tēlot draugus”, jo tā būtu labāk…0

Foto: Pexels

Izlikšanās un uzvedība “kādam citam pa prātam” mūsdienās ir gana izplatīta. Iemesli tam ir dažādi – svarīgi uzturēt labas attiecības ar konkrēto cilvēku, izpelnīties darbā paaugstinājumu vai jebkāds cits iemesls, kādēļ cilvēki šādu uzvedību attaisno. Taču ir arī tādi, kuriem to izdarīt ir ļoti grūti, atklāti runājot, neiespējami. Ja viņi saredz netaisnību vai kāds cilvēks viņiem nav simpātisks, vai kādreiz kāds viņus ir aizvainojis – viņi neizliksies! Visticamāk, pateiks to, ko domā un to, kas viņus nomāc. Labākajā gadījumā – noklusēs. Taču arī klusēšanai ir savas robežas.

Lūk, arī viņi – tie, kas neprot izlikties, jo “tā vajadzētu”:

Vēzis

Vēžiem ir ļoti stingrs personīgās morāles kodekss. Viņi necieš nekādās variācijās melus un tos nepiedod. Viņi ir dāsni un labestīgi, un vienmēr labprāt palīdz citiem cilvēkiem, kas ir daļa no viņu dzīves. Viņiem nekad neienāks prātā darīt pāri kādam, kas viņiem ir svarīgs un nozīmīgs. Taču jūs nekad nesagaidīsiet to, ka Vēzis izliksies, būs laipns un pieklājīgs ar cilvēku, kas kādu iemeslu dēļ viņam nav simpātisks vai kura darbību Vēzis neatbalsta. Īsāk sakot – Vēži neprot slēpt savu patieso būtību.

Lauva

Lauvām patīk būt uzmanības centrā. Un viņas nesaprot, kā gan vispār iespējams dzīvot, ja tu neesi godīgs un atklāt? Būt godīgam un patiesam – tās ir divas galvenās vērtības Lauvas dzīvē. Ja tu šim cilvēkam nepatīc, visdrīzāk, arī nekad nesāksi patikt tikai tāpēc, ka “tā būs ērtāk”. Lauva var izdzīvot daudz sāpīgus brīžus un “cīņu ar sevi”, taču šo principu nepārkāps.

Skorpions

Šie cilvēki ir staigājoši melu detektori. Melus viņi jūt kilometriem tālu un necieš tos ne acu galā! Viņi ir ļoti uzticami un nekad neizmantos tos cilvēkus, kas viņiem ir nozīmīgi, lai sasniegtu kādus savus mērķus. Tomēr, ja tu esi Skorpiona “melnajā sarakstā”, mēs tev izsakām līdzjūtību – savu nepatiku pret tevi Skorpions nekad neslēps. Drīzāk otrādi – akcentēs!

Ūdensvīrs

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti saprotoši un ar apveltīti ar lielu pacietību. Viņi prot arī paraudzīties uz situāciju no dažādiem skatupunktiem un vienmēr cenšas piedot citiem cilvēkiem arī nodarījumus pāri. Taču, ja tu vēlreiz piekrāpsi Ūdensvīru un nodarīsi viņam pāri, viņš tevi izsvītros no savas dzīves. Šie cilvēki ciena atklātību, tāpēc nodevēji nevar atrasties viņam blakus nekādā statusā. Ūdensvīrs dzīvo pēc pārliecības, ka vienreiz var kļūdīties, bet otrā reize ir nodevība.

Zivis

Zivis bieži ir tik ļoti godīgas un tiešas, ka apkārtējie dažkārt viņu uzvedību “iztulko” kā rupju. No Zivīm, tāpat kā Skorpioniem, nav iespējams neko noslēpt – šie cilvēki melus jūt maņu līmenī.

LA.lv