Dziļa ieelpošana vai skaitīšana līdz 10 nekādi nepalīdz šo zodiaka zīmju pārstāvjiem, jo stress ir gluži vai viņu otrā daba. Nekāda joga vai meditācija nepalīdz viņiem “atslēgties”, jo izjust stresu viņiem ir tikpat dabiski kā dažiem no mums smieties. Šie cilvēki visbiežāk ir pārlieku atbildīgi, pārlieku empātiski, pārāk emocionāli. Brīžos, kad kaut kas neizdodas kā cerēts, viņi ir pakļauti milzīgam stresam.

Palīdzēt viņiem izkļūt no šī stāvokļa var tikai viņi paši, jo stresu ir jāiemācās kontrolēt un “nolikt” to malā.

Noskaidrosim, kuras zodiaka zīmes ir apveltītas ar tādām rakstura īpašībām, kas ir labvēlīgas stresam kā pastāvīgs “mājoklis”:

1. Dvīņi

Nekad nelūdziet Dvīņiem izdarīt kādu izvēli – tas tikai viņus iedzīs stresā. Dvīņi ir viena no neizlēmīgākajām zodiaka zīmēm, un jebkurš spiediens pakļauj viņus stresam. Patiesībā Dvīņi dotu priekšroku vispār neko pastāvīgi neizlemt, jo viss, ko viņi dara patiesībā ir stresa rezultāts. Patiesībā viņi var sākt uztraukties un pārdzīvot pat dēļ vismazākā nieka, kā, piemēram, kādu picu izvēlēties kafejnīcā vai kādu suši nopirkt vakariņām. Un tā… pilnīgi par visu.

2. Vēzis

Foto: Pexels

Vēži patiešām spēcīgi ir pakļauti dažādām stresa situācijām. Vēzis varētu arī tik ļoti nepārdzīvot, ja mācētu uz lietām paskatīties no loģiskās puses. Taču nē – viņi visu uztver “caur sirdi” un emocijām. Un iemesls, kāpēc viņi pārdzīvo stresu ir tāds, ka viņi, gluži vienkārši, neprot atslēgt emocijas pat ikdienišķās situācijās. Katra viņa komunikācija ar citiem cilvēkiem (pat nepazīstamiem) izsit Vēzi no līdzsvara, jo viņš vairumā gadījumu cilvēku izturēšanos (skatiens, mīmika, žesti, nemaz nerunājot par pateikto) uztver pārāk personīgi. Īpaši izteikti viņš nervozē, kad atrodas tālu no mājās un nejūtas komfortabli un droši (kā savās mājās). Un, starp citu, tieši šis Vēzi padara par kaprīzu un emocionālu cilvēku.

3. Jaunava

Jaunava var justies mierīgi, kamēr kontrolē situāciju. Ja kāds šo kontroli cenšas atņemt, tad Jaunavai iestājas īsts haoss. Šiem cilvēkiem ir nepieciešams, lai visa viņu dzīve būtu noorganizēta un viss būtu “salikts” savās vietās, pretējā gadījumā Jaunavai stress ir garantēts. Bez tam, Jaunava tāpat ir zināma ar savu perfekcionismu, tas ir – ar tiekšanos pēc ideāla. Bet par cik ideāls ir iespējams tikai ļoti retos gadījumos vai gandrīz nekad, tas Jaunavu iedzen izmisumā un “izdegšanas” sindromā.

4. Ūdensvīrs

Foto: Pexels

Kad Ūdensvīrs izjūt stresu, tad faktiski tā ir tikai viņa paša vaina. Viņam patīk lietas pārspīlēt un no mušas uzpūst ziloni. Šis cilvēks, kurš dažās situācijās uzreiz padodās, tiklīdz viņam šķiet kaut kas grūtāks vai sarežģītāks, patiesībā žēlo sevi, tā vietā, lai cīnītos. Ūdensvīrs tāpat var nervozēt arī par savu nepārliecinātību. Kad viņš jūt, ka nevar kaut ko izdarīt, tad pārliecina sevi, ka nekam nav derīgs un no šīs domas vien stress pārņem viņu aizvien vairāk un vairāk.

5. Zivis

Pastāvīgs stress Zivīm ir rezultāts tam, ka šie cilvēki vienmēr jūtās kā upuri. Patiesībā viņiem dzīvē viss būtu tik vienkārši, ja viņi šo sajūtu reizi par visām reizēm aizmirstu, taču nē. Zivis turpina vainot sevi neveiksmēs un pārējiem liek viņus žēlot. Bet vēl Zivis ir viena no tām zodiaka zīmēm, kas mīl “piemērīt” svešas bēdas un izlaist caur sevi visas negatīvās emocijas no konkrētās situācijas. Nenoliedzami, šī ir ļoti empātiska zodiaka zīme, bet tas nozīmē, ka Zivis “uzsūc” sevī visu, ko jūt viņu draugi un tuvinieki – gan labo, gan slikto.