Vai tavā draugu vai ģimenes lokā ir cilvēki, kas var ļoti apvainoties par vismazāko nieku? Bet tagad pamēģiniet atcerēties, kad šiem cilvēkiem ir dzimšanas diena! Astrologi apgalvo, ka šajās zodiaka zīmēs dzimušie cilvēki ir ļoti emocionāli un jūtīgi, un pat viena nepārdomāta frāze var likt viņiem justies aizvainotiem.

5. vieta – Zivis

Šī zodiaka zīme pārdzīvo par visu – gan par to, kas ir saistīts ar viņu pašu, gan par citām lietām. Pat visnenozīmīgākā frāze spēj viņus izsist no līdzsvara, tomēr, kas interesanti – apkārtējiem viņi to neizrādīs, jums ilgu laiku nebūs pat ne jausmas, ka šis cilvēks uz jums ir apvainojies! Aizvainojumu Zivis tur sevī, provocējot dažādas stresa situācijas, kuras vēlāk paši pārdzīvo. Ja viņiem nav kāda tuva cilvēka, ar kuru var šīs problēmas izrunāt, tad Zivis bieži piemeklē depresija. Saskarsmē ar Zivīm ir jābūt uzmanīgiem, lai neaizskartu viņu patmīlību.

Foto: Pexels

4. vieta – Ūdensvīrs

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji spēj ļoti ātri apvainoties. Viņi jebkuru lietu spēj uztvert līdz sirds dziļumiem, ja vien ir pārliecināti, ka tas ir apvainojums. Viņi parasti ar visiem saviem spēkiem cenšas pierādīt, ka viņiem ir taisnība un šaubīties par šo informāciju ir vienkārši muļķīgi. Bieži pārtrauc attiecības ar kādu cilvēku tādā veidā, ka satiekot viņus, vienkārši izliekas, ka nav ar viņu pazīstami. Izlūgties piedošanu no Ūdensvīra ir praktiski neiespējami. Ja viņi uz jums apvainosies, tad izredžu izlīgt faktiski nebūs.

3. vieta – Mežāzis

Šī ir zodiaka zīme, kas iet pa dzīvi tā, it kā viņiem galvā būtu kronis. Un saskarsmē ar viņiem, tas būtu jāņem vērā. Apvainoties Mežāzis var uz ikvienu, kas apšauba viņu unikalitāti, bet ironiju viņi atpazīst kā apvainojumu. Viņi ilgi tur aizvainojumu sevī, kas dažkārt var pārvērsties par nopietnu depresiju.

2. vieta – Vēzis

Foto: Unsplash

Protams, ka emocionālie Vēži ātri spēj apvainoties. Notiek tas pat dēļ “nepareiza” skatiena vai “nepareiza” toņa, kādā jūs Vēzim kaut ko esat pateicis. Daži skarbāki vārdi Vēzi vispār var iedzīt depresīvā noskaņojumā, no kura viņš ilgi, ilgi netiks ārā. Saskarsmē ar šo cilvēku uzmanīgi izvēlēties vārdus un it īpaši toni, kādā tos teiksiet.

1. vieta – Vērsis

Šķiet, ka šī zīme šajā sarakstā diemžēl ir numur viens. Jebkurš nieks spēj sabojāt Vērsim garastāvokli: no neuzmanīgas piezīmes līdz nelielai kritikai. Vērša bagātīgā iztēle spēj “pagriezt kājām gaisā” jebko – pat vienu nepārdomātu vārdu. Atvainošanos šīs zīmes cilvēki pieņem smagi un ļoti, ļoti ilgi (citkārt tas var prasīt pat vairākus gadus), tāpēc labāk neapvainot viņus, lai šāda problēma nerastos.