Ir neskaitāmi cilvēki, ar kuriem nav vēlams strīdēties, uzsākt kādas diskusijas, iemantot viņu antipātijas vai vēl trakāk – kļūt par viņu ienaidniekiem. Astrologi nosaukuši piecos zvaigznājos dzimušos cilvēkus, kurus strīdā uzvarēt nav iespējams, turklāt viņi ir arī vēl atriebīgi.

Strēlnieks

Foto-Fotolia

Viņš ir skaļš, bezrūpīgs, enerģijas pārpilns, mazliet barbarisks, nepazīst emocionālās robežas un neatzīst ētiskās normas. Strīdēties ar viņu ir bezcerīgi – viņš jūs spilgti un skaļi pazemos visu acu priekšā, kas viņam nesagādās ne mazākās pūles. Viņš ir pārrunu meistars un labi zina, ko atbildēt cilvēkam, kas veikalā “ielien” bez rindas, ko atbildēt nekaunīgam pasažierim, kas autobusā uzgrūžas virsū un ko atbildēt priekšniekam, ja viņš liek strādāt ilgas virsstundas.
Viņš ir runas un situāciju meistars. Viņš ātri iegūst publikas uzmanību, ātri orientējas apstākļos un vienmēr ieņem sev visizdevīgāko pozīciju. Viņa ierocis ir vārds.

Skorpions

Skorpioni, kuru “riebeklības” slava iet pa priekšu viņiem pašiem, ir tikpat veikli sarunās un asprātībā. Skorpions nekad nepieļaus uzbrukumus “no malas”, viņš tik strauji nogriezīs šo tematu pašā saknē, ka jūs noteikti nožēlosiet, ka vispār mēģinājāt kaut ko sacīt.
Gados jauni Skorpioni uz apvainojumiem reaģē ātri un asi, aizvainojot pāridarītāju un nereti arī izsmejot. Skorpioni, kam ir jau bagāta dzīves pieredze, dara to taktiskāk: izpēta savu pāridarītāju, analizē viņa vājās vietas, izdomā pateiktā sekas un tikai tad izlemj, ko ar viņiem darīt. Pieauguši Skorpioni nekad neiesaistīties strīdos bez vajadzības, tas nav viņiem raksturīgi.

Auns

Foto – Shutterstock

Šī ietiepīgā zodiaka zīme neaizies no arēnas bez uzvaras. Auns ir viltīgs, varaskārs, ātrs un gudrs. Viņi spēj “iekarsēt” publiku un ļoti īsā laikā atrod pretinieka vājās vietas. Nežēlo nevienu: viņš ir atriebīgs un neliksies mierā, kamēr nebūs savu “ienaidnieku” pazemojis.
Dažkārt Auns izklaidējas, liekot savam sarunu biedram nosarkt, samulst, galu galā, nožēlot, ka viņš vispār ir iesaistījies sarunā ar viņu. Auniem nepiemīt nekāda ētika, viņi ir ļoti tieši un aizvaino cilvēkus riebīgi un pat nežēlīgi.

Zivis

Šīs zīmes īpatnība ir atriebība un nespēja nomierināties, kamēr pāridarītājs nav “samaksājis” (vai vismaz tā kārtīgi cietis). Zivis ļoti mīl atriebību un tas attiecas gan uz nopietnām lietām, gan uz ikdienišķiem sīkumiem. Cilvēkam, kas nejauši būs uzskrējis virsū Zivīm kādā veikalā jāatceras, ka labāk ir uz līdzenas vietas atvainoties, citādi var nākties pārdesmit minūtes stāvēt veikalā un uzklausīt apvainojumus.
Zivis savus upurus īpaši “nešķiro”: der pilnīgi visi – kā tuvinieki, tā arī tik tikko pazīstami cilvēki.

Mežāzis

Viltīga zīme ar lapsas attapību un auna ietiepību. Pēc būtības ir ļoti asa rakstura cilvēks, tāpēc nevajadzētu pārbaudīt viņā snaudošo lauvu.
Mežāžus ļoti labi raksturo vārds “indīgs”, viņi šo metodi pielieto pret savu oponentu, ātri orientējās strīda būtībā un jau pirms laika zina, kādus argumentus izmantot, lai otru cilvēku izvestu no pacietības.
Nevajadzētu iesaistīties šādās diskusijās vai domstarpībās ar Mežāzi, jo šajā vārdu duelī jūs zaudēsiet, lai arī jums var likties, ka tā nebūs. Mežāzis ir izcils improvizators!