Astrologi nosaukuši zodiaka zīmes, kas spēj iemīlēt vienu cilvēku uz visu dzīvi, ne mirkli nešauboties par savām jūtām.

Uzziniet, vai pats un jūsu mīļotais cilvēks ir šajā sarakstā!

1. Mežāzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji, ja iemīlas, tad pa īstam – patiesi un nešaubīgi. Viņi nekad nesapratīs, kā var būt kopā ar kādu citu apsvērumu dēļ, ja starp šiem cilvēkiem nav mīlestības. Mežāži novilks pēdējo kreklu, lai atdotu to savam mīļotajam cilvēkam. Viņi dosies nāvē, lai aizstāvētu mīļoto. Ja viņi patiešām iemīlas, tad vienreiz dzīvē un uz visiem laikiem! Visa pasaulē vienā balsī var kliegt, ka viņš ir sajucis, bet viņš izvēlēsies norobežoties no pasaules, nevis no sava partnera. Cilvēki, kas izpelnījušies Mežāžu patiesu mīlestību, būs laimīgākie cilvēki uz zemes.

2. Auns

Pirmajā acumirklī šķiet, ka Auni ir mazliet infantili, pārāk pārņemti ar sevi un nepastāvīgi. Viņi viegli pievērš uzmanību jauniem cilvēkiem, “pārslēdz” savu interesi no viena uz citu, kā arī daudz flirtē. Tomēr tas viss beidzas tajā mirklī, kad viņi satiek “savu” cilvēku. Ironija ir tajā, ka viņi pusi dzīves var svaidīties no viena pie otra, meklējot “to cilvēku”. Tomēr, ja viņi viņu satiek…. Sākumā viņiem ir grūtības izrādīt savas jūtas, bet galu galā, Auni to iemācās, ka mīlestība ir visbrīnišķīgākās jūtas uz šīs pasaules, kas vien cilvēkiem ir dāvātas. Viņi ir ļoti kaislīgi. Viņi var kļūt par patiešām ideālo partneri attiecībās, ja viņu jūtas ir patiesas.

3. Svari

Svari ir ļoti emocionāla zodiaka zīme. Viņi savā būtībā ir tik patiesi, ka viņu mīlestībā gandrīz vienmēr ir 100%. Gandrīz ikviena šīs zodiaka zīmes cilvēka dzīvē ir bijusi pieredze, kad viņus mīlestības jomā kāds ir sāpinājis un nodarījis pāri. Laiku pa laikam Svariem ir jāskumst, jo viņi paši ir pārliecināti: kur nav ciešanu – tur nav mīlestības. Galvenais, lai viņu partneris nedotu iemeslu viņiem skumt – Svari paši to atradīs. Tā vien šķiet, ka šie cilvēki ir ieradušies šajā pasaulē, lai būtu mīlēti un mīlētu. Viņi nepazīst nekādus ierobežojumus, kad runa ir par jūtām un mīlestību. Jūtas un emocijas ir ļoti svarīgas šiem cilvēkiem. Viņi mīl bez ierobežojuma un tieši to pašu sagaida no partnera.

4. Vēzis

Vēzis visu savu dzīvi var uzvesties kā bērns. Viņi viegli aizsvilstās, apvainojās, tomēr ir visu laiku atvērti kaut kam jaunam. Tas dažkārt traucē viņiem satikt īsto cilvēki, kas mācētu viņus pieņemt tādus, kādi viņi ir – ar visām viņu īpatnībām. Patiesībā Vēži nesteidzas pie nopietnām attiecībām un atbildības, ļoti bieži viņi no tā pat tā kā mazliet izvairās. Bet, ja Vēži iemīlas, tad gan var “zaudēt galvu”. Ja jums ir attiecības ar Vēzi, cieši turieties pie viņa un nelaidiet vaļā. Vēzis atrodas Mēness ietekmē, un tas nozīmē, ka viņš vienmēr ir emocionāls. Vēžiem patīk palutināt pašiem sevi, kā arī – rūpēties par tiem cilvēkiem, ko viņi mīl. Kad Vēži ir iemīlējušies, viņi vienmēr darīs visu, kas ir viņu spēkos, lai viņu mīļotais cilvēks būtu laimīgs.

5. Vērsis

Ļoti spēcīgi un jaudīgi cilvēki, bez tam, kad viņi iemīlas, viņi kļūst par gluži vai perfektiem partneriem. Viņš vienmēr cenšas darīt visu, lai partneris attiecībās būtu laimīgs. Tāpēc, ja jūs vēlaties saņemt nelielas dāvaniņas katru dienu, tad centieties nodibināt attiecības ar Vērsi. Viņiem patīk rūpēties par partneri un izdabāt viņa vēlmēm. Mīlestība ar Vērsi – tā ir vesela burvestība! Ja jūs esat nolēmuši savu dzīvi saistīt ar Vērsi, gatavojieties tam, ka viņi vēlēsies uzņemties lielāko daļu atbildības uz saviem pleciem. Lai pateiktos savam Vērsim par mīlestību, palīdziet viņam ikdienā un neesiet egoists.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem