Kokteilis
Dzīvo

TOP 5 zodiaka zīmes, kas mīl varu un necieš, ka viņus kontrolē0

Foto: Pixabay

Ir stipri, ir lepni un patstāvīgi cilvēki, kuri pret to, ka kāds cits viņus mēģina kontrolēt izturas ļoti neiecietīgi. Šādas rakstura īpašības daļēji ir katrā no zodiaka zīmēm.

Tomēr noskaidrosim, kuru piecu zodiaka zīmju pārstāvji ir tie, kas pārliecinoši ieņem pirmo piecinieku!

1. vieta – Auns

Auni ir harizmātiski un pārliecināti par sevi. Viņi vienmēr vēlas demonstrēt savu spēku – jebkurā dzīves jomā. Atbildība, stingrs raksturs un spēja pieņemt lēmumus – šādas īpašības Auni visbiežāk demonstrē. Viņi bieži darba vietā ieņem augstus amatus un lieliski tiek galā ar sevi uzticētajiem pienākumiem. Šie cilvēki neļauj sev uzspiest svešu viedokli, neļauj sevi apstādināt ceļā uz mērķi un viņu leksikā nav vārda “es nevaru”.

2. vieta – Vērsis

Vērsis nekad neļaus sevi kontrolēt. Vērsis ar prieku pieņem dažādas dāvanas un lai arī visiem zināms, cik ļoti Vērsis mīl materiālās vērtības, ne ar kādām dāvanām nevar nopirkt viņa uzticību vai likt viņam mainīt savu viedokli. Vērsim piemīt stiprs raksturs un viņš var sasniegt praktiski jebkuru izvirzīto mērķi pats saviem spēkiem.

3. vieta – Dvīņi

Dvīņi var šķist piekāpīgi un maigi, bet tā ir ilūzija. Patiesībā viss vienmēr atrodas viņu rokās. Un to nav iespējams kontrolēt. Dvīņi bieži izliekas, ka ir maigi un pakļāvīgi, lai apkārtējie justos “kā cilvēki”. Palūkojieties uz sev zināmajiem Dvīņiem: viņu komunikācija ar apkārtējiem ir draudzīga un maiga, tomēr viņš vienmēr visu izdara pa savam prātam.

4. vieta – Strēlnieks

Strēlnieks redz mērķi un iet uz to. Ja kāds tam centīsies traucēt, var tikt izslēgt no Strēlnieks draugu/ paziņu loka uz mūžiem. Kontrolēt, mēģināt viņu kavēt vai atrunāt no viņa plāniem ir milzīga kļūda. Strēlnieki vairāk par visu mīl brīvību un dara tikai to, ko vēlas.

5. vieta – Mežāzis

Mežāžu ietiepība neļauj viņiem piekāpties citu kontrolei un uzskatiem. Spēcīgs un ass raksturs – tie ir viņi. Mežāzis vienmēr sasniedz to, ko vēlas, lai arī kāda tam būtu cena. Var pat nemēģināt viņu atrunāt vai traucēt viņam ceļā uz mērķi, jo jūs tāpat viņu no tā neatrunāsiet, tikai iztērēsiet savu laiku.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv