Kokteilis
Dzīvo

TOP 5 zodiaka zīmes, kas ir ļoti ģimeniskas0

Foto: Pixabay

Kurš gan no mums nesapņo par partneri, kam ģimene vienmēr būtu pirmajā vietā? Kā izrādās, velme un ilgas pēc ģimeniskuma nepiemīt ne tuvu visiem cilvēkiem. Tomēr ir daži, un viņus raksturo zvaigznājs, kurā viņi dzimuši, kam ģimene vienmēr būs pirmajā vietā.

Mežāzis

Mežāzim dzīvē ir divas svarīgas lietas: darbs un ģimene. Ja arī reizēm varētu šķist, ka Mežāzis ir maz mājās, daudz strādā un nelutina bērnus, patiesībā šī ir ļoti ģimeniska zodiaka zīme. Pat tiem Mežāžiem, kam kaut kādu iemeslu dēļ ilgi nav pašiem savas ģimenes, šī vērtība ir lielā cieņā. Parasti gan Mežāzi apprecas agri un arī par vecākiem kļūst salīdzinoši agrā vecumā.

Zivis

Foto: Pexels

Atšķirībā no Mežāžiem Zivīm var būt nedaudz citāda izpratne par “ģimeni”. Šai zodiaka zīmei ir svarīgi, lai būtu iespēja par kādu rūpēties. Un tas nekas, ja šis kāds ir radinieks vai vienkārši draugi. Zivīm patīk justies vajadzīgām. Protams, šie cilvēki ir aplaimoti, ja viņiem ir pašiem sava ģimene, taisnības labad gan jāteic, ka par saviem bērniem viņi mēdz rūpēties “epizodiski”. Zivīm vairāk svarīga ir sajūta, ka “viss ir nodrošināts”, nekā fiziska klātesamība.

Vērsis

Lai arī šiem cilvēkiem nav vienkāršs raksturs, patiesībā Vērši ir ārkārtīgi ģimeniski. Neatkarīgi no tā, vai ģimeni viņi nodibina agrā vai vēlā vecumā, tad, kad tas ir noticis, viņi par savu pienākumu uzskata rūpes par to. Lieliski tēti un mammas, lieliski vīri un sievas, par spīti tam, ka viņiem svarīga ir materiālā pasaule un viņi bieži ir darbā. Un tomēr, ja jūs viņiem nakts vidū pajautāsiet, kas viņiem dzīvē ir vissvarīgākais, viņi atbildēs – ģimene.

Vēzis

Publicitātes foto

Vēzis ir visģimeniskākā zodiaka zīme šajā sarakstā, un tomēr – šiem cilvēkiem ir ļoti svarīgi justies piepildītiem un gandarītiem. Ģimenes dzīve, kas viņus neapmierina, patiesībā viņus sadedzinās no iekšpuses. Viņi ļoti rūpējas un mīl savus bērnus un visbiežāk arī savus vecākus, jo uzskata, ka tieši viņiem ir jāpateicas par to, ka viņi ir šajā pasaulē un par to – kādi viņi ir. Taču ar partneri attiecības būs atkarīgas no savstarpējām attiecībām. Ja tās līdz galam Vēzi neapmierinās, viņš ierausies savā čaulā un dzīvos tur, ne brīdi nejūtot nepieciešamību pēc sava partnera uzmanības.

Skorpions

Šī ir viena no sarežģītākajām zodiaka zīmēm, kāda vien var eksistēt. Tomēr ģimene viņiem ir ļoti nozīmīga: vecāki, māsas, brāļi, bērni, vīrs vai sieva. Skorpioni bieži neizrāda to, cik ļoti daudz šie cilvēki viņiem nozīmē, taču nevajadzētu par to šaubīties. Palūkojieties uz viņu rīcību – viss, ko viņi dara ir domāts tam, lai mīlētu un rūpētos par saviem tuviniekiem – mīļoto cilvēku, bērniem, vecākiem, draugiem un pat mājdzīvniekiem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 19. līdz 26. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies?
2 dienas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus tu negribētu redzēt starp saviem kolēģiem
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Kalnciema kvartālā notiks “The Bad Tones & Egomašina” bezmaksas koncerts
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VK
Vita Krauja
Kultūra
Teātris ir gaistošs mirklis. Saruna ar aktrisi Elīnu Hanzenu
Intervija 9 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Irānas varasiestādes liegušas iespēju sazināties ar uz kuģa aizturēto Latvijas pilsoni
26 minūtes
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 1 stunda
VV
Vivanta Volkova
Latvijā
Vienos ziedos… Dzintra Lūse pēc vīra mīklainās nāves atjauno izdemolēto baznīcu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
LKS valdes locekli VDD tur aizdomās par komunistiskā genocīda publisku noliegšanu 1
1 stunda