Kokteilis
Dzīvo

TOP 5 zodiaka zīmes, kas ar savu rīcību var nokaitināt līdz baltkvēlei0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock

Vai arī tev ir kāds draugs, kas simtkārt maina iepriekš izlemto vai pēdējā brīdī mēdz pārdomāt un plānus atcelt? Vai kāds, kurš vienmēr iekuļas dažādās muļķīgās situācijās tā dēļ, ka nav spējis rīkoties loģiski? Šo cilvēku rīcība citiem var būt tik neizprotama un kaitinoša, ka tā patiešām ātri apkārtējos var “izsit no rāmjiem”.

Noskaidrosim, kuras ir tās 5 zodiaka zīmes, kuras mēdz rīkoties citiem neizprotami, turklāt ļoti, ļoti kaitinoši!

Mežāzis

Mežāzis visādā ziņā, protams, ir lieliska zodiaka zīme – strādīgs, uzticams un labs draugs. Taču viņam piemīt kāda īpašība, kas šo visu var aizslaucīt ar vienu slotas vēzienu. Tātad, Mežāzis mēdz atgādināt – daudz, bieži un ļoti, ļoti uzstājīgi. Piemēram, ja jūs sarunājāt, ka dosieties konkrētā dienā ciemos pie draugiem, vai ar to būs gana? Protams, ka ne? “Vai nekas nav mainījies un mēs braucam?”, “Cikos mums būtu jāizbrauc, lai mēs tur būtu laicīgi?”, “Vai tu nopirksi šampanieti vai tas jāpērk man?”, “Vai nekas nav mainījies…?” Šķiet pazīstami? Jā, un tas ir ļoti, ļoti kaitinoši.

Auns

Auniem ir ļoti daudz labu īpašību, taču ir viena, ar ko samierināties ir grūti pat tiem cilvēkiem, kas viņus dievina. Jā, jūs nekļūdījāties, ja nodomājāt, ka tā ir ietiepība. Auni vārda tiešā nozīmē spēj ar galvu ieskriet sienā, ja vien viņi kaut ko ir ieņēmuši galvā un izvirzījuši par mērķi. Tas nekas, ka mērķis nav ne sasniedzams, ne realizējams, viņi vienalga uz to ies.

Dvīnis

Šie cilvēki visu dzīvi dzīvo ar “divām sejām”. Tiem, kas ar viņiem dzīvo kopā vai ir tuvās attiecībās ļoti labi zina, cik ļoti tas spēj tracināt un kaitināt. Dvīnis maina savu viedokli piecas reizes dienā. Sliktā ziņa ir tā, ka viedokli viņš maina arī par ļoti nozīmīgām lietām. Ak, jā, un tad vēl tāds sīkums, ka bieži aizmirst apkārtējos pabrīdināt, ka ir pieņēmis citādu lēmumu, nekā jūs kopīgi pirms tam vienojāties. Kāpēc gan tas kādam būtu jāzina?

Vēzis

Ja šī zodiaka zīme nesauktos Vēzis, tai ļoti piestāvētu nosaukums Bruņurupucis. Jo tieši tādi šie cilvēki ir – viņi uzbur savu pasauli sevī, taču nevienam par to neko nesaka, un vēlāk apvainojās, ka kāds viņus nav sapratis. Un kas vēl ļaunāk, arī tad, kad viņi apvainojās, viņi nesaka, kāpēc tas ir noticis. Tieši kā bruņurupuči – savelk visu savā mājā un vieni paši tajā arī sēž. Un dusmojās, ka citi nesaprot.

Svari

Iedomājieties svarus, kuru kausos ir ielikts aptuveni vienāds svars? Tie svārstās, svārstās un svārstās. Un nevar apstāties, lai “nosvērtos” uz vienu pusi. Jā, tas ir arī par cilvēkiem, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē. Ja tev ir tuvas attiecības ar kādu cilvēku, kura zodiaka zīme ir Svari, izsakām tev līdzjūtību. Ja, piemēram, jūs sarunājāt satikties kinoteātrī, lai aizietu uz filmu, var gadīties, ka 15 minūtes pirms filmas sākuma Svari izdomā, ka šajā dienā viņi tomēr darīs ko citu…

LA.lv