Kokteilis
Dzīvo

TOP 5 zodiaka zīmes, kam mūždien pietrūkst naudas0

Foto: Fotolia

Finansiālā veiksme ir atkarīga ne tikai no veltītajām pūlēm, lai naudu nopelnītu, bet arī no cilvēka rakstura īpašībām. Lūk, daži zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem attiecības ar naudu ir sarežģītas: vai nu viņi to pārāk ātri iztērē vai uzskata, ka naudai ir “jāatnāk” pašai.

5. vieta – Dvīņi

Dvīņi patiesībā ir izcili speciālisti naudas pelnīšanas jomā, turklāt viņi tam nevelta īpaši lielas pūles un garas darba stundas. Taču te sākas arī nepatīkamā daļa: tikpat viegli, cik viņi šo naudu viņi nopelna, viņi to arī iztērē. Un itin bieži viņi nokļūst situācijā, kad bankas kontā ir tukšums. Turklāt viņi par to parasti ir patiesi pārsteigti – kā tas varēja notikt? Viņi absolūti nejūt ne tēriņu apjomus, ne to biežumu!

4. vieta – Svari

Šīs zīmes pārstāvji ir cilvēki ar ļoti radošu domāšanu. Tāpēc viņi dažkārt arī dzīvo ar moto – māksliniekiem nekad nav naudas. Darbs kā naudas pelnīšanas veids viņus nevilina – viņi dara tikai to, kas viņiem patīk, pat tad, ja par to maksā ļoti maz.

3. vieta – Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir tie cilvēki, kas vienmēr cenšas naudu nopelnīt un to noguldīt nebaltām dienām. Taču bieži vien viņi pārāk lielas cerības liek uz likteni, kas mēdz arī pievilt. Parasti Ūdensvīriem ir tieši tik daudz naudas, lai nosegtu nepieciešamās ikdienas vajadzības un ne kapeiku vairāk. Iekrātā naudiņa bieži nokļūst palīgā citiem – radiem, draugiem, dzīvnieku patversmēm. Ūdensvīriem ir ļoti laba sirds.

2. vieta – Zivis

Attiecības ar naudu Zivīm nav labas jau kopš viņu bērnības. Viņiem nekad nav izdevies nekam sakrāt, turklāt naudu viņi tērē tad, kad tā ir. Ja ir – tātad, jāiztērē. Ar laiku, protams, viņi iemācās saprast primārās lietas un iespējas, taču šī tendence tērēt tad, kad nauda ir, nekur nepazūd arī vecumā.

1.vieta – Strēlnieks

Ir patiešām pārsteidzoši, ka Strēlnieki šajā sarakstā ir pirmajā vietā, jo no malas viņi prot radīt iespaidu, ka finansiālajos jautājumos viņiem viss ir vislabākajā kārtībā. Un runa pat nav par to, ka viņi neprastu naudu nopelnīt. Problēma ir viņu uztverē: Strēlnieki ir pārliecināti, ka viņiem nekad nepietiek naudas, neskatoties uz to, ka tās reizēm ir pat vairāk kā pietiekoši. Turklāt viņi var būt vieni no planētas bagātākajiem cilvēkiem – viņi vienalga pārdzīvos par to, ka kādam naudas ir vairāk, nekā viņiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv