Stabila un komfortabla dzīve, automašīna un māja – ne visiem cilvēkiem tas ir galvenais mērķis dzīvē. Dažiem patīk dzīvot šodienai un viņi spēj saraut saiknes bez īpašām pārdomām un doties, piemēram, tālākā ceļojumā, meklēt piedzīvojumus vai vispār pārcelties uz dzīvi citur.

Šo 5 zodiaka zīmju pārstāvjiem tas nesagādā ne mazākās raizes.

Auns

Viņš nekad nesēž uz vietas. Būt kopā ar Aunu ir viegli, pat jautri, taču jārēķinās ar to, ka konkrētas vietas un lietas viņus nesaista. Viņiem ir grūti “sēdēt” vienā mājoklī vairākus gadus vai ēst vienu un to pašu mīļāko ēdienu. Viņi aizvien meklē kaut ko jaunu.

Dvīņi

Šodien viņi ir te, bet rīt – pavisam kur citur, tas ir visprecīzākais Dvīņu raksturojums. Ja kāds var aiziet uz veikalu pēc produktiem, bet aizbraukt uz citu valsti – tas ir par Dvīņiem (un arī par Strēlniekiem). Viņi vienmēr ir gatavi mesties jaunos piedzīvojumos. Viņi mīl izaicinājumus!

Lauva

Arī Lauva mīl piedzīvojumus. Jebkurā situācijā šie cilvēki ir un grib būt uzmanības centrā. Lauva jūtās kā galvenais varonis kādā piedzīvojumu filmā, turklāt patiešām vienmēr nokļūst pat neticamās situācijās un… atrod no tām izeju.

Strēlnieks

Līdzvērtīgs Dvīņu konkurents – arī viņš ļoti mīl piedzīvojumu un situāciju maiņu. Ļoti maz Strēlnieka zīmē dzimušo paliek dzīvot tur, kur ir piedzimuši, vairums no viņiem ceļo un bieži maina savu dzīvesvietu.

Ūdensvīrs

Brīvību mīlošais un nepastāvīgais Ūdensvīrs burtiski ir radīts visiem iespējamajiem piedzīvojumiem un, protams, ceļojumiem. Viņš ir tikai gatavs vienmēr piebiedroties kādam “pa ceļam”, bet arī ar milzīgu gandarījumu piedalās dažādos trakulīgos ceļojumos un iecerēs.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem