Kokteilis
Stilo

TOP 5 zābaku modeļi, kas aktuāli šajā rudenī0

Foto: kolāža kokteilis.lv

Aizmirsti par bieziem džemperiem, šajā rudenī ir laiks pievērst uzmanību daudzpusīgiem, krāšņiem un brīnišķīgiem zābakiem. Neatkarīgi no tā, vai tie ir puszābaki, zeķzābaki vai jebkādi citi modeļi, esi droša par to, ka šosezon akcents tiek likts uz krāsām un dizainu.

5 šī rudens zābaku aktualitātes un kā tos kombinēt ar apģērbu:

1. Šņorzābaki

aaa

Izvēlies sievišķīgus un klasiskus apģērbus un kombinē tos ar uzlabotiem un stilizētiem šņorzābakiem. Šajā rudenī aktuāli ir šņorzābaki dažādos pasteļu toņos, ar noapaļotiem purngaliem un mežģīņu elementiem. Ideāls risinājums ir pelēcīgi violeti zābaki – šo krāsu kombinācija izcels tavu sievišķību. Šoruden šos zābakus var kombinēt ne vien ar ierastajiem džinsiem un džemperi, bet gan luksusa kvalitātes audumiem – zīdu, ādu un mežģīnēm. Tie izskatīsies perfekti arī kombinācijā ar svārkiem un kleitām.

2. Zābaki virs ceļa

sss

Gari zābaki vienmēr ir bijuši ļoti izskatīgi un eleganti, taču tie lielākoties bijuši piemēroti konkrētiem laika apstākļiem. Ja tu valkā tos ar pieguļošiem džinsiem, tas rada mazliet “nevīžīgu” iespaidu, tāpēc ir laiks tos iemācīties valkāt kopā ar kleitām! Jo īpaši – mini kleitām. Ielūkojies savā drēbju skapī un tos apģērba gabalus, ko rudens periodā tu ierasti novieto dziļākajos skapja stūros, izcel ikdienas lietošanai. Kombinē šos zābakus ar zīda kombinezoniem vai klasiskām mini kleitām. Izvēlies apģērbu, ko vari vilkt vairākās “kārtās”, lai tev būtu silti, taču ņem vērā, ka vasaras apģērbu arī ir iespējams valkāt rudenī, ja tu nodrošinies pret to, lai nenosaltu.

3. Zeķzābaki

ddd

Pagājušajā gada rudenī apavu modē ienāca zeķzābaki, kas ir aktuāli vēl šobrīd. Taču ierastos garos zeķzābakus nomaina pusgarie, kas augstumā ir mazliet virs potītes. Šie zābaki lieliski izceļ sievietes kājas un tos iespējams kombinēt ar biksēm un vidēja garuma kleitām. Šoruden tie lieliski izskatīsies pie dažādiem bikšu kostīmiem.

4. Puszābaki

fff

Puszābaki ir unikāls risinājums apavu izvēlē, jo tos iespējams pieskaņot teju pilnīgi visam. Tev varētu šķist, ka šie “bez papēža” puszābaki ir ļoti vienkārši, taču nenovērtē tos par zemu! Kombinē tos ar kokteiļkleitām vai citiem apģērbiem, kas parasti tiek kombinēti ar augstpapēžu apaviem. Vari būt droša, ka šāds izskats piešķirs tev stilīgu izskatu un atklās tavu personību. Izmēģini dažādas drosmīgas krāsas un jaunas formas šajā modelī.

5. Ekstravaganti zābaki

ggg

Sievietes lielākoties ir pieradušas izvēlēties klasiskus un praktiskus apavus. Taču, kas notiek tad, ja apavi ir ar kādu “odziņu”? Piemēram, tiem ir kādas interesantas detaļas vai tajos ir apvienoti dažādi, šķietami nesavienojami, materiāli? Tu teiksi, ka tie ir mākslas darbs vai jebkurā gadījumā kaut kas tāds, kas nav paredzēts ikdienas valkāšanai. Nepareizi, šī ir viena no aktuālākajām rudens tendencēm. Spilgtas krāsas, akmeņi un pērles, 80.gadu dizains un apzeltīti papēži – tas ir tas, kas šoruden tev ir nepieciešams. Šādus apavus var kombinēt ar klasiskām un sievišķīgām kleitām.

LA.lv