Kokteilis
Mīli

TOP 5 vissvarīgākās lietas attiecībās: tās sagaida ikviens vīrietis0

Foto: pexels

Reizēm attiecības var šķist kā ķīniešu ābece – tās ir samudžinātas, nav vienkāršas, tajās mēdz būt neizrunātas lietas un seni aizvainojumi. Bet, vai tu zini, ka vīrieši attiecības uztver daudz vienkāršāk par mums?

Lūk, 5 lietas, kurām viņi piešķir vislielāko nozīmi. Vienkāršiem vārdiem runājot, ja vīrietis attiecībās spēs sagaidīt visas šīs lietas, tās būt ļoti, ļoti laimīgas.

Justies kā varonim

Pat, ja viņš valkā apakšbikses ar pīlītēm un darbā nekad nevienam kolēģim nespēj ne iebilst, ne pateikt nē, viņam tik un tā ir svarīgi dažās situācijās justies kā varonim. Nenocieni viņa centienus pēc tā!

Attiecības bez aizvainojumiem

Izklausās utopiski, vai ne? Taču vienkāršas attiecības – bez slēptiem un atklātiem aizvainojumiem ir tieši tas, kas vīrieti dara tajās pa īstam laimīgu. Ja vīrietis attiecībās jūtas laimīgs, viņš nekad nemeklē piedzīvojumus ārpus tām. Kā tikt galā tajās reizēs, kad tu tomēr esi apvainojusies? Pasaki viņam to! Kā faktu! Nevis 3 dienas klusē un turi sevi aizvainojumu.

Laiks un telpa tikai pašam sev

Jebkuram cilvēkam, arī tev pašai, ir nepieciešama gan telpa (vieta), kur tu vari justies brīvi un izbaudīt vientulību un laiku tikai sev. Arī viņam. Pat, ja tā ir tikšanās ar draugiem vai, tavuprāt, dumja makšķerēšana. Nav nekā ļaunāka kā attiecības, kurās tu neļauj viņam “elpot”.

Atbalsts

Kam gan nav vajadzīgs atbalsts? Tāds ir nepieciešams katrs cilvēkam uz šīs pasaules – sākot no sīkumiņa un beidzot ar sajūtu, ka viņu vienmēr sapratīs un atbalstīs arī tad, kad ir sanācis nogrēkoties. Šī uzticības sajūta, ko sniedz atbalsti, attiecībās ir neaizstājama.

Sekss

Bez kaislīga, regulāra un kvalitatīva seksa nav iespējamas nevienas attiecības. Sekss ir dabiska attiecību sastāvdaļa, kas vīriešu sarakstā varētu figurēt pat pirmajā vietā. Atceries to!

LA.lv