Kokteilis
Dzīvo

TOP 5 visstiprākās sievietes saskaņā ar zodiaka zīmi: kas viņas ir?0

Foto: Unsplash

Lai arī sievietes dēvē par daiļo un “trauslo” dzimumu, tas ne vienmēr atbilst patiesībai. Dažas no mums spēj pasauli apgriezt kājām gaisā, ja vien mēs kaut ko vēlamies.

Astrologi uzskata, ka tieši šajos 5 zvaigznājos pasaulē nāk sievietes ar visstiprāko raksturu un spējām:

5.vieta: Lauva

Šo sieviešu spēkā un izturībā patiesību sakot neviens nekad nav šaubījies. Šīs sievietes atļaujas būt vājas vienīgi kādā vientulīgā brīdī, kad to neviens neredz. Taču sabiedrībā un citu cilvēku acīs jūs nekad neredzēsiet vāju sievieti – Lauvu – viņa iet pa dzīvi augsti paceltu galvu un vienmēr zina, ko vēlas.

4.vieta: Strēlnieks

Sievietes – “cīnītājas”, kas spēj uz saviem pleciem nest arī lielus dzīves pārbaudījumus. Šīs sievietes arī ikdienā bieži uzvedas ļoti kareivīgi – viņām neviens nedrīkst iebilst un kur nu vēl nepiekrist viņu lēmumiem. Dažkārt viņas pat uzvedas agresīvi, kas, protams, neliecina neko labu par viņām… Ar šo trūkumu viņām vajadzētu iemācīties tikt galā.

3.vieta: Vērsis

Šīm sievietēm piemīt milzīgs iekšējais spēks un enerģija, kaut arī reizēm no malas to nemaz nevar apjaust. Patiesībā viņām ir tik daudz enerģijas, ka ar to varētu iedarbināt visu zemeslodi. Šīs sievietes vēl arīdzan ir ārkārtīgi gudras – viņas savu spēku un enerģiju netērē sīkumiem, bet tikai nozīmīgām lietām. Un šīs lietas viņām ir nemainīgas vērtības: ģimene, draugi un tuvie cilvēki.

2.vieta: Auns

Šīs sievietes savā ziņā līdzinās sievietēm, kas dzimušas Strēlnieka zvaigznājā – arī viņas mēdz uzvesties neiecietīgi un pat agresīvi, it īpaši tad, kad kādā situācijā rezultāts ir pretējs tam, ko viņas gaida. Necieš sakāvi. Neprot padoties. Neprot zaudēt. Trīs lietas, kas jāzina par sievieti – Aunu. Un, ja tas notiek, tad plāni klājas pilnīgi visiem, kas ir viņas tuvumā. Taisnības labad jāteic, ka viņas savu “es visu varu izdarīt pati” reizēm pielieto pilnīgi nepiemērotās situācijās un iekļūst muļķīgos atgadījumos. Dažreiz vērojot šīs sievietes darbībā šķiet, ka viņas moto ir tāds: vienkāršāk ir nojaukt un uzbūvēt no jauna nekā pārplānot dažus sīkumus.

1.vieta: Mežāzis

Pirmkārt, viņas ir sievietes ar lielo burtu. Otrkārt, viņas savu “spēku” nekad neizmantos ļaunprātīgos nolūkos. Treškārt, viņas ir ārkārtīgi patiesas un godīgas. Paradoksāli, ka tieši šīm sievietēm liktenis bieži vien piespēlē sarežģītus un smagus dzīves pārbaudījumus. Un tas, visdrīzāk, notiek tāpēc, ka viņas to spēj iznest uz saviem pleciem…

LA.lv