Kokteilis
Dzīvo

TOP 5 vissarežģītākās sievietes pēc zodiaka zīmes0

Foto: burst.shopify.com

Starp sievietēm, tāpat arī kā vīriešiem, ir sastopamas dāmas ar ārkārtīgi smagu un sarežģītu raksturu. Kuras tad ir vissarežģītākās sievietes pēc zodiaka zīmes? Varbūt tu esi starp viņām?

5. vieta – Mežāzis

Gudras un harizmātiskas. Taču viņas ir tik ietiepīgas, ka nekad nedarīs to, ko nevēlas viņu sirds. Šīs zīmes pārstāves ir ārkārtīgi prasīgas un sīkumainas pret apkārtējiem un cenšās kontrolēt attiecībās ikvienu cilvēku. Viņas necieš garlaicību, tāpēc sev apkārt pulcē daudz vīriešus ar visdažādākajiem raksturiem. Un, ja viņa ir nomākta vai kāds viņu ir aizvainojis, tad ieteicams viņām netuvoties – viņas uzbruks – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Pēc izskata viņa ir auksta, taču aiz šīs fasādes slēpjas maiga, labestība un romantiska būtne. Viņai vienmēr ir savs redzējums un viedoklis, kas bieži vien ir neparasts un interesants. Ir sarežģīti viņu izprast, tāpēc viņa bieži daudz ko citiem neizpauž un tur sevī, un uzticas tikai visvistuvākajiem cilvēkiem. Vīrietim, kas ir iemīlējies Mežāzī, jānovēl izturība un pacietība.

4. vieta – Ūdensvīrs

Sarežģīti cilvēki pēc dabas, taču tik ļoti apburošas, ka dzīve bez viņām ir pelēka un garlaicīga. Viņa ir gudra, bet bieži emocijas gūst virsroku, un viņa novirzās no pareizā ceļa. Specifiska un ļoti sarežģīta attiecībās. Viņa ciena un novērtē tikai savu viedokli, “nekā tāda” nav tajā, ka var kādu apvainot, attaisnojot sevi. Viņas ir mērķtiecīgas, bet reizēm pat despotiskas.

Nevajadzētu Ūdensvīru dēvēt par “aukstu”. Viņa ir karsta kā uguns! Bet savu liesmu slēpj dziļi sevī, ko parāda tikai vistuvākajiem. Nevajadzētu domāt, ka kāds viņu var kontrolēt, jo Ūdensvīrs ir tik neatkarīga, cik vien vispār var būt. Astrologi uzskata, ka šīs zīmes sievietes ir vienas no pretrunīgākajām.

3. vieta – Dvīņi

Ļoti sarežģīta, dziļa, intelektuāla. Viņa ir spilgta, pļāpīga un kaprīza. Vissarežģītākajos brīžos uzvelk “man vienalga” masku un “pamet balli”, ne no viena neatvadoties. Apkārtējo viedoklis neko nenozīmē. Viņai ir sava galva uz pleciem.

Viņa nemīl kritiku un cenšās aizstāvēties ar uzspēlētu vienaldzību. Viņai vienmēr ir savas intereses un viņa nekad neļaus pret sevi izturēties rupji un bezpersoniski. Viņa ar neatkārtojamu vieglumu uzsāk strīdus, turklāt lai vai kas, paliek pie sava un nepieņem kompromisus.

Mīlēt Dvīni ar visu sirdi ir sarežģīts uzdevums, jo tas ir saistīts ar pārdzīvojumiem, uztraukumu un sāpēm, jo šī partnere vienmēr būs līdz galam neizprotama. Neskatoties uz to, ka sievietei – Dvīnim ir daudz labo īpašību: viņa ir lielisks sarunu biedrs, dzīvespriecīga un labestīga.

2. vieta – Auns

Viņas ir līdz ārprātam impulsīvas. Dažu sekunžu laikā šī sieviete var izpostīt to, kas būvēts gadiem. Tas attiecas gan uz biznesa projektiem, gan attiecībām, gan draudzību. Viņai vienmēr ir taisnība, un pat ja tā nav, tad jebkurā gadījumā citiem būs jāatzīst, ka ir. Tādi ir viņas noteikumi. Auns nespēj pieņemt savas kļūdas.

Asi vārdi ir ikdiena, ja jūs dzīvojat kopā ar sievieti Aunu. Tipisks Auna sieviete pilnā ātrumā lido cauri dzīvei, izaicinot ikvienu, kurš nostājas viņas ceļā. Ja jums paveiksies un nodibināsiet ar Aunu labas attiecības, bet tomēr liksi sprunguļus viņai riteņos, tad pilnībā uz savas varēsiet uzbaudīt, ko nozīmē sieviete – uguns.

1.vieta – Skorpions

Kā uzskata astrologi, vissarežģītākā sieviete ir dzimusi Skorpiona zvaigznājā. Viņa ir sarežģīta visās attiecībās – draudzībā, mīlestībā, darbā, bet viņai piemīt tāds pievilkšanās spēks, ka tam ir grūti pretoties. Viņa vienmēr dabū to, ko iekāro – viņai tas nav neiespējami. Sievietei Skorpionam ir ļoti skarba attieksme arī paši pret sevi un apkārtējo pasauli. Viņai ir nosliece manipulēt ar citiem, kas arī brīnišķīgi izdodās.

Viņai nav izpratnes par vārdu salikumu “zelta vidusceļš”. Skorpions ir prasīga absolūti pret visiem, viņa neapstāsies, kamēr neiegūs gaidīto. Viņas vārdi ir tieši, bieži vien aizvainojoši, tajā pat laikā viņa ir godīga un neizliekas. Sadzīve ar šādu sievieti ir kā vulkāns, kad tas sāk darboties, tad visam ir beigas. Pacietība, lūk, ir atslēgvārds vīrietim, kas ir iemīlējies viņā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 soļi, kā dušu pārvērst par relaksējošu SPA
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: bokseris Mairis Briedis, mūziķis Markus Riva un futbolists Māris Verpakovskis uzspēlē šahu
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: grupa “The Citizens LV” izdod “karstu” singlu
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu 1
Intervija 8 stundas
LE
LETA
Sports
Žanis Peiners karjeru turpinās Belgradā
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? Traģisks notikums Zolitūdē 1
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
9 stundas
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Lielbritānijas pirmais kaķis Dauningstrītā gatavojas uzņemt jauno saimnieku
3 stundas