Kokteilis
Stilo

TOP 5 vismodernākie kurpju modeļi šai vasarai0

Foto: Pexels

Kad termometra stabiņš pie loga paceļas virs 20 grādu atzīmes, teju vairs neviena sieviete nespēj būt vienaldzīga pret vienu no savām lielākajām kaislībām – kurpēm. Vasara arī ir tas laiks, kad, jāatzīst, arī vīriešu skatieni ir piesaistīti sieviešu kājām. Tāpēc, lūk, 5 kurpju modeļi, kas turpmākos 3 mēnešus būs iekaros popularitātes virsotnes un izgreznos ikvienas sievietes kājas.

1. 60.to gadu stils – kurpes uz masīva papēža

111

Kurpes 60.to gadu stilā – viens no karstākajiem šīs vasaras trendiem! Par laimi, šīs kurpes patiks arī tām sievietēm, kas ikdienā daudz labprātāk izvēlas tenisa čībiņas un balettipa kurpītes – arī ar šīm staigāt ir ērti.

2. “Iešļūcenes” uz papēža

222

Ideāla alternatīva iešļūcenēm karstā laikā – tikpat ērtas, tikai daudz pievilcīgākas un stilīgākas – iešļūcenes uz papēža. Turklāt šosezon patiešām ļoti modernas!

3. Kurpes uz platformas

333

Vēl vienas “atpakaļ nākotnē” – ļoti daudzu sieviešu iemīlēts modelis – apavi uz platformas. Šosezon modes dizaineri piedāvā vēl ērtāku versiju – vienmērīga platforma, kas gan kopējam vizuālajam tēlam piešķir stilīgu izskatu, gan ir ērtuma karalienes.

4. Sievišķīgās siksniņkurpes

444

Siksniņkurpes ir bijušas viens no sieviešu iecienītākajiem modeļiem daudzu gadu garumā. Un arī 2019.gada vasara nav izņēmums. Siksniņkurpes uz augstiem papēžiem ir elegances un patiesas sievišķības garants.

5. Kurpes ar caurspīdīgiem plastikas elementiem

555

Jebkurš caurspīdīgs plastika materiāls – vēl viens šīs sezonas hīts apavu modē. Pilnīgi caurspīdīgas, puscaurspīdīgas, ar caurspīdīgām siksniņām – jebkurš no šiem modeļiem šajā sezonā ir ļoti trendīgs. Turklāt šīs caurspīdīgas detaļas var būt izgatavotas gan no pilnīgi caurspīdīga materiāla, gan tonēta dažādās krāsās, gan ar dažādiem printiem.

LA.lv