Kokteilis
Mīli

TOP 5 vīrieši, kas ir viskaislīgākie mednieki attiecībās ar sievietēm0

Foto: burst.shopify

Saprast vīriešus un viņu rīcību ne vienmēr ir viegli. It īpaši, ja runa ir par viņu domāšanu attiecību jautājumos. Un, ja vieni vīrieši vēlas iegūt sievietes sirdi un uzmanību teju vai uzreiz attiecību sākumā, tad citi īpašu prieku izjūt no “iekarošanas” procesa.

Lūk, šie 5 vīrieši – mednieki ļoti izbauda cīņu par sievietes uzmanību:

Auns

Neskatoties uz to, ka Auni ne īpaši mīl tērēt savu laiku uz lietām, kas nenes “augļus”. Taču tajā pat laikā viņš gūst patiesu baudu, “medījot” kādu sievieti. Taču, piemēram, atšķirībā no Strēlnieka, kam patīk pats medīšanas process, Auns daudz lielāku gandarījumu gūst, kad izbauda savus uzvaras augļus.

Vērsis

Par šo vīrieti astroloģija saka, ka piesardzīgais un racionālais Vērsis nekad nesteidzas ar lēmumu pieņemšanu. Bet tādās lietās kā mīlestība – vēl jo vairāk. Sievietes sirds iekarošana šim vīrietim ir tāds kā globāls uzdevums, ar kuru viņš saista arī sava veida pienākumus. Pēc būtības – Vērsis medī tikai to sievieti, ko vēlas redzēt kā savu sievu un bērnu mammu. Ja viņš ir ieraudzījis savā dzīvē šādu sievieti, viņš ir drosmīgs, nelokāms lēmumos un bezbailīgi dodas iekarot viņas sirdi.

Lauva

Šis džentlmenis, kurš prot atstāt uz apkārtējiem paliekošu iespaidu, lieliski zina, kā iekarot sievietes sirdi. Un, protams, ka viņam apkārt vienmēr atrodas tādas sievietes, kas dievina viņu un izrāda viņam savu uzmanību. Viņas ir gatavas izpildīt visas šī vīrieša vēlmes pēc rokas mājiena. Taču, tā kā šis vīrietis sevi uzskata par īpašu, viņš zina, ka arī viņa otrajai pusītei ir jābūt tikpat īpašai. Cīnīties par viņas uzmanību un sirdi viņš var gadiem ilgi.

Skorpions

Saistītie raksti

Kā likums, šīs zīmes pārstāvji instinktīvi nosaka, kura sieviete viņam ir īstā. Ne katra viņam derēs. Ja šādu sievieti viņš ir iepazinis, paies kāds laiks, kamēr viņš pieņems šo atbildīgo lēmumu – vēlas viņš viņu redzēt kā savu mīļoto uz ilgiem, ilgiem gadiem vai tomēr aizvien vēlas izbaudīt savu vecpuiša dzīvi. Tomēr Skorpionu ir viegli izaicināt – ja pie apvāršņa parādīsies kāds cits viņas pielūdzējs, viņš metīsies šajā cīņā divreiz nedomājot.

Strēlnieks

Šis vīrietis ir labi pazīstams kā piedzīvojumu mīlētājs, kurš arī ir ļoti kaislīgs. Šo vīrieti daudz vairāk interesē pats “medību” process, nekā rezultāts, kurp tas novedīs. Tieši tāpēc sievietes, kas uzreiz atbild ar jūtām vīrietim – Strēlniekam, viņam ātri kļūst neinteresantas. Šī mednieka interesi izdosies noturēt tām sievietēm, kuras ilgu laiku liks dažādus šķēršļus viņa ceļā uz savu sirdi. Taču sievietēm jāatceras, ka mierīgas, nosvērtas un paredzamas attiecības ar vīrieti – Strēlnieku nekad nebūs iespējamas.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Kristaps Porziņģis kļuvis ļoti līdzīgs Holivudas zvaigznei
1 diena
BM
Barba Meija
Kokteilis
Meli, afēras un krāpniecība: TOP 3 lielākie afēristi saskaņā ar zodiaka zīmi
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: “X Faktora” finālistes Līgas Rīderes dzīvē notikušas pārmaiņas
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VK
Vita Krauja
Kultūra
Neatkarības plusi un mīnusi: kā klājas “brīvajiem” teātriem?
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Pa ceļam uz Roņu salu pazūd pieredzējis laivotājs Aigis Auders
54 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Jaunākā sinoptiķu prognoze 7 dienām: kas gaidāms nedēļas sākumā un beigās
48 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
“4finance” peļņa 27 miljoni eiro. Kas nopelnījis, kas pietiesie labuma guvēji?
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Mainījies zagto automašīnu tops
3 stundas