Kad jūs uzsākat attiecības, pirmais, ko jūs saprotat – tas ir tas, ka neviens cilvēks nav ideāls. Ne jūs, ne partneris. Kādā brīdī jums ir arī jāpieņem lēmums, vai jūs varat samierināties ar partnera trūkumiem vai arī tie jums nav pieņemami. Ko iesākt ar tādu partneri, par kuru varētu sacīt, ka viņš ir auksts un viņam trūkst emociju?

Šīs 5 zodiaka zīmes ir vairāk tendētas uz šādu izturēšanos – viņiem nepatīk (vai viņi neprot) izrādīt savas jūtas un izturas ļoti ne-emocionāli.

1. Vērsis

Vērsis šķiet vienaldzīgs tāpēc, ka viņš neprot pieņemt kompromisus un citu viedokli. Ja viņam ir pašam savs viedoklis par kādu tēmu – nemaz neceriet, ka viņš mainīs savas domas tikai tāpēc, ka jūs uzskatāt citādi. Nē, viņš to nedarīs. Vērsim nav nekā svarīgāka kā saglabāt savu viedokli. Bet, ja kāds (pat mīļotais cilvēks) stāv viņam ceļā, Vērsis bez emocijām un sirdsapziņas pārmetumiem pārkāps viņam pāri.

2. Vēzis

Foto: Pexels

Pārsteigums, vai ne? Izrādās, mīlīgais, simpātiskais, ģimeniskais Vēzītis arī var būt aukstasinīgs, noslēgts un vienaldzīgs. Ja Vēzim savulaik kāds ir salauzis sirdi, viņš nekad dzīvē to vairs nevienam neatvērs. Faktiski Vēzis prot “izslēgt” emocijas, baidoties, ka atveroties kāds viņam var nodarīt pāri. Un, kas ir pats sliktākais – Vēzis ir sapratis, ka šādā veidā viņu neviens nesāpina un tā var dzīvot gadiem ilgi.

3. Jaunava

Šī zodiaka zīme ir ārkārtīgi gudra. Jaunavām patīk kontrolēt visu, arī savas emocijas. Kad šie cilvēki “atslēdz” savas simpātijas, antipātijas un vispār jūtas, tad viņi jūtās daudz drošāki un pragmatiskāki. Jaunavas var sevi ieslēgt “darba režīmā”, turklāt tik ļoti, ka pilnībā var aizmirst, ka cilvēkiem vispār ir emocijas. Bez tam, ja šīs zodiaka zīmes pārstāvis vēlēsies kādu sodīt, tad izdarīs to klusi un aukstasinīgi.

4. Skorpions

Foto: Unsplash

Tikko kā jūs apmānīsiet vai nodarīsiet āri Skorpionam, viņš kļūs nevis vienkārši auksts, bet ledains. Skorpioni ir milzīgi manipulatori. Viņi prot maņu līmenī uztvert citu cilvēku vājās vietas, lai pēc tam to izmantotu savā labā. Katram Skorpionam skapī ir ļoti daudz “skeletu”. Vienaldzīgs Skorpions ir visbīstamākais, kas vien var būt, jo nevienam nav ne mazākās nojausmas, kas patiesībā notiek viņa dvēselē.

5. Strēlnieks

Strēlnieki var būt patiešām brīnišķīgi cilvēki, bet reizēm arī neticami egoistiski. Vairumā gadījumā viņi patiesībā uztraucās tikai par sevi un ir absolūti imūni pret citu cilvēku emocijām un problēmām. Viņu piesātinātā, krāšņā dzīve ir vienīgais, kas viņus patiesībā uztrauc. Tipisks Strēlnieks ļoti daudz runā par sevi un ārkārtīgi reti interesējas par citiem. Un, ja Strēlnieks uzdod kādu jautājumu par jums, tad, visdrīzāk, viņš to dara tāpēc, ka viņam ir nepieciešama kāda informācija, kas viņam vēlāk noderēs.