Kokteilis
Dzīvo

TOP 5 taktiskākās un emocionāli visnosvērtākās zodiaka zīmes0

Foto: Pixabay

Viņi prot sevi labi pasniegt sabiedrībā un no apkārtējiem šķietami atšķiras ar to, ka spēj savas emocijas tur rāmjos. Viņi ir taktiski. Šīs zodiaka zīmes ir grūti izvest no pacietības un rāmjiem un vispārpieņemtajām pieklājības normām.

Jaunava

Jaunava patiesībā ir “auksta” un augstprātīga, tāpēc sabiedrībā šie cilvēki šķiet korekti un “ieturēti”. Jaunavas patiešām ir mierīgas, mazliet kautrīgas un ietur pieklājīgu distanci no svešiem cilvēkiem.

Mežāzis

Mežāžiem raksturīga un ieturēta uzvedības maniere. Šī zodiaka zīme vienmēr pieturās pie morālajām normām un uzvedās līdzsvaroti, un pieticīgi. Viņi ir ļoti pacietīgi, tomēr tajā pat laikā – emocionāli spēcīgi. Mežāži var šķist ļoti noslēgti cilvēki, bet patiesībā viņi savas jūtas neizrāda kuram katram.

Ūdensvīrs

Viņi prot labi uzvesties sabiedrībā, jo būt kompānijā un pasākumos ir viņu patiesais aicinājums. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir demokrātiski, jo prot pieņemt cilvēus tādus, kādi viņi ir. Attiecībās ar Ūdensvīriem vienmēr var justies brīvi.

Vērsis

Vērsis ir ļoti ieturēts, spēj sevi turēt “rāmjos” un ir delikāts. Viņš prot uzvesties sabiedrībā un vienmēr šķiet atsaucīgs. Viņam ir milzīgi daudz pacietības, kas dāvā viņam spēju uzlūkot cilvēkus no malas, neizdarot pāragrus secinājumus. Vērši ir uzticami draugi.

Svari

Viņi ir atsaucīgi un taktiski. Viņi ir delikāti, komunikabli, diplomātiski, ar noslieci izvairīties no nepatīkamām sarunām un situācijām. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir labsirdīgi un mierīgi cilvēki.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv