Skopums ir slikta rakstura īpašība. Būt skopam nozīmē ne tikai nemitīgi gribēt vairāk, bet arī neveselīgi izturēties pret mantiskām lietām. Šie ļaudis ir izteikti egoisti un lielākoties neņem vērā, kā viņu rīcība ietekmē apkārtējos cilvēkus.

Dažu zodiaka zīmju pārstāvjiem šī nelāgā rakstura īpašība ir ļoti dominējoša.

1. Auns

Auni, kā likums, ir lieliski pārdevēji un tieši tāpēc viņi vienmēr vēlas maksimālo, ko var iegūt, samaksājot par to minimālo. Šīs zīmes pārstāvji dievina dāvanas, dažādas balvas un visu ko, kas ir “par velti”, par ko nav jāmaksā. Kāda jēga tērēt naudu vakariņām, ja bārā var dabūt bezmaksas uzkodas?

2. Vērsis

Šai zīmei ir liela “apetīte” uz visu, kas attiecas uz greznu dzīvi un reizēm tas robežojas ar “rīšanu”. Vērsis vēlas izmēģināt visu, kas vien ir iespējams – vēl labāk, ja par to visu samaksā kāds cits. Viņš ir estēts itin visā: pārtikā, apģērbā, mājokļa iekārtojumā. Vērsis līdz kaulam mīl izsmalcinātas un dārgas lietas, ar kurām var palielīties citu acīs. Tajā pat laikā, redzot kārtējo dārgo vai izsmalcināto lietu, viņš kļūst burtiski vai traks, ka par to jāmaksā nauda un neizdodas to dabūt kaut kā “par velti”.

3. Lauva

Lauvas ir ļoti gudras un bieži uzsver savu intelektu. Šie cilvēki nemitīgi meklē viltīgus gājienus un trikus, lai apietu un pārspētu citus cilvēkus. Šīs zīmes pārstāvji ciena likumus, taču tas viņiem netraucē atvērt bankas rēķinu kādā citā valstī, kas palīdzētu viņiem ieekonomēt naudu nodokļos. Lauva tāpat mīl iegādāties dārgas lietas, un, protams, ka tām jābūt pārākām, nekā tādas (un līdzīgas) ir paziņām un draugiem. Vislielākās šausmas Lauvai ir tad, ja kaimiņam ir parādījies kaut kas labāks un dārgāks, nekā viņam.

4. Skorpions

Šīs zīmes pārstāvjiem nepatīk, kad viņu draugs vai dzīvesbiedrs ar kādu kontaktējas vairāk nekā ar viņu. Skorpions var kļūt ārkārtīgi greizsirdīgs, ja tas tā notiek. Pēc būtības Skorpions ir skops uz citu emocijām un tās sagaida tikai pret sevi. Viņš var būt pat uzbāzīgs pret partneri vai draugu, ja redz, ka viņa uzmanību saista kāds cits cilvēks. Un ja vien Skorpions nojautīs ko nelāgu (viņaprāt), tad stingri kontrolēs savu tuvo cilvēku rīcību. Un vēl šie cilvēki ir vareni manipulatori, it īpaši tad, kad viņiem ir kaut kas nepieciešams.

5. Mežāzis

Šīs zīmes cilvēki ir tie, kas paši sev var izrakstīt milzīgas prēmijas un vienlaicīgi paziņot saviem darbiniekiem, ka beidzamais periods uzņēmumā ir nesis ļoti lielus mīnusus. Visinteresantākais, ka Mežāžiem egoisms nav raksturīgs – viņi no tiesas tic, ka ir godīgi nopelnījuši šīs prēmijas, jo veltījuši tam ir daudz darba un laika.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem