Kokteilis
Baudi

TOP 5 seriāli, kas pirmizrādi piedzīvos maijā0

Foto: Ekrānuzņēmums

Maijā pirmizrādes piedzīvos gan ilgi gaidītie seriāli no Netflix, gan daudz citu spilgtu, atmiņā paliekošu un vērtīgu projektu kino baudītājiem.

Palūkosim, kādi seriāli maija mēnesī mūs priecēs!

1. “The Rain”

Netflix turpina ieintriģēt ar jauniem projektiem. Šis seriāls stāsta par brāli un māsu, kuri izkļūst no bunkura, lai meklētu civilizācijas paliekas. Pirms sešiem gadiem pasauli pārņēmis šausmīgs vīruss, kas izplatījās ar lietus palīdzību un nogalināja lielāko daļu Skandināvijas iedzīvotāju. Bunkuru, lai izdzīvotu, uzcēla viņu tēvs. Viņi cīnās par izdzīvošanu jaunajā pasaulē, vadoties pēc piezīmēm blociņā, ko ierakstījis viņu tētis. Viņiem izdodas satikt izdzīvojošo cilvēku grupu un piebiedroties viņiem. Kopā viņi dodas bīstamā ceļojumā, lai meklētu dzīvību atlikušajā Skandināvijā.

Seriāla pirmizrāde – 4.maijā, šobrīd gaidāmas 8 sērijas.

“The Rain” treileris:

2. Picnic At Hanging Rock

Miniseriāls “Picnic At Hanging Rock”, kas tiks demonstrēts Amazon, ir balstīts uz tāda paša nosaukuma Džoannas Lindsijas grāmatu. Seriāls stāsta par mīklainu trīs skolnieču un skolotājas pazušanu no Eplardas koledžas 1900.gada 14.februārī. Šis notikums atstās milzīgu iespaidu gan uz mazās pilsētiņas iedzīvotājiem, gan koledžas studentiem un darbiniekiem.
Šis seriāls pirmizrādi piedzīvoja Berlīnes kinofestivālā. Vienu no galvenajām lomām tajā atveido “Troņu spēles” zaigzne Natālija Dormere.

Seriāls pirmizrādi piedzīvos 25.maijā un šobrīd ir nofilmētas 6 sērijas.

“Picnic At Hanging Rock” treileris:

3. Sweetbitter

Šī ir rakstnieces Stefānijas Danleres tāda pat nosaukuma bestsellera ekranizācija. Galvenā varone ir atceļojusi uz Ņujorku, lai savus sapņus pārvērstu realitātē. Viņa ir jauna, skaista, gatava atklāt jaunu pasauli, kas viņu vilina ar izsmalcinātību un greznību. Noīrējusi mazu istabiņu kādā vienkāršā pilsētas rajonā, meitene iekārtojas darbā par viesmīli kādā prestižā Manhetenas restorānā. Drīzumā viņa arī iepazīstas ar bagātības, naudas, narkotiku, paģiru, netīrības reālo pasauli, mācoties šajā skarbajā ikdienā izdzīvot. Meitene vēlējās kļūt par daļu no plaukstošas pilsētas, bet, lūk, viņa jau ir ierauta virpulī… Šī vasaras uz visiem laikiem izmainīja viņas dzīvi un ļāva viņai saprast lietu patieso vērtību.

Seriāla pirmizrāde gaidāma 6.maijā.

“Sweetbitter”treileris:

4. Patrick Melrose

Kanāls Showtime laiž klajā spilgtu seriālu ar Benediktu Kemberbeču galvenajā lomā, kurš bija redzams arī uz lielajiem ekrāniem projektā “Atriebēji 3”. “Patriks Melrouzs” ir Edvarda Obina grāmatas ekranizācija un stāsta par laika posmu no pagājušā gadsimta 60.tajiem gadiem līdz 21.gadsimta sākumam. Galvenais varonis ir harizmātisks jauns vīrietis, kura dzīslās rit aristokrātu asinis – Patriks Melrouzs.

Tas ir stāsts par Patrika dzīvi, par viņa bērnību, kad viņš tika pakļauts cietsirdīgai attieksmei no sava tēva puses, par to, kā Patriks nekļuva “salauzts” un bezcerīgs, un atrada sevī spēku piecelties pēc notikušā. Patriks nonāks krustpunktā, kad būs jāizvēlas, pa kuru ceļu viņam iet. Bet viss taču sākās ar parastām cigaretēm un mazliet par daudz alkohola, pēc kā dienu aiz dienas Patriks bija spiests iziet uz ielas tumšās saulesbrillēs. Tomēr, vai Patrikam pietiks spēka apstāties, kad viņu vilinās kas daudz stiprāts par garšīgajiem kokteiļiem un cigaretēm?

Seriāla pirmizrāde – 12.maijā.

“Patrick Melrose” treileris:

5. Reverie

Drāma, ko līdzproducējis Stīvens Spīlbergs, sola dot jaunu pavērsienu sižetam par dziļi traumētu varoni, kura mērķis tā arī ir palicis nemainīgs – palīdzēt citiem. Tikai ierasti labā policista vietā šajā stāstā ir pārrunu pratējs, kas vada sarunas ar teroristiem, un nevis varonis, bet varone. Reiz viņai nāksies glābt nevis ķīlniekus šī vārda tiešajā nozīmē, bet cilvēkus, kas kļuvuši par kādas augsti tehnoloģiski – intelektuālas spēles upuriem.

Seriāla pirmizrāde gaidāma 30.maijā.

“Reverie” treileris:

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv