Kokteilis
Mīli

TOP 5 romantiskākie žesti, kas gluži vai izkausēs sieviešu sirdis0

Foto: Shutterstock

Mūsdienu pasaulē romantiski un pieklājīgi žesti no vīriešu puses diemžēl palēnām izzūd. Nākas atzīt, ka patiesi džentlmeņi mūsdienās ir sastopami reti, tāpēc sievietes tādu sastopot, gluži vai “kūst” no laimes. Šādi vīrieši liek sievietei justies īpašai. Pat pavisam nelieli pieklājības žesti pret sievieti viņā var raisīt smaidu visai atlikušajai dienai. Šiem žestiem nav jābūt grandioziem, turklāt tie simbolizē tavas jūtas un rūpes pret sievieti, kuru mīli.

Lūk, TOP 5 romantiskākie žesti, kas liek sievietēm iemīlēt vīrieti.

1. Viņš vienmēr pasteidzas atvērt durvis mīļotajai sievietei

Iespējams, izklausīsies muļķīgi, bet, ja vīrietis vienmēr pasteidzas atvērt durvis sievietei un attiecīgos mirkļos dot sievietei priekšroku, viņš ar savu toleranci un pieklājību nekavējoties iemantos vietu sievietes sirdī.  Neskatoties uz to, ja vīrietis tomēr spēj izrādīt šos jaukos žestus savai mīļotajai sievietei, viņš var būt pārliecināts, ka sieviete to novērtēs un jutīsies ļoti īpaša. Izrādot ikdienišķas rūpes, vīrietis liek sievietei justies mīlētai un lolotai. Tādā veidā tu apliecini to, cik īpaša viņa ir, ka viņa ir viss, ko vēlies savā dzīvē un ka mīli viņu no visas sirds.

2. Viņš dalās ar ēdiena pēdējo kumosu

Publicitātes foto

Ikviens noteikti ir dzirdējis teicienu, ka ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu. Vīrieši parasti nav pieraduši savu ēdienu dalīt ar vēl kādu. Galvenokārt tāpēc, ka vīrietim vienmēr būs lielāka apetīte nekā sievietei, un viņam būs svarīgi ieturēt kārtīgu maltīti. Taču, ja viņš labprātīgi dala savu porciju ar sievieti, viņa var justies droša, ka ir iemantojusi vīrieša uzticību un viņa acīs ir īstena karaliene. Protams, tas ir pavisam niecīgs žests, taču esot attiecībās, sievietei ir svarīgi apzināties, cik svarīga viņa ir partnera dzīvē.

3. Viņš izturas pozitīvi pret sievietes ģimeni

Ir viegli atrast kādu, ar ko kopā jūties ērti, viegli un komfortabli, taču ne vienmēr izdosies atrast vīrieti, kas spēs rast kontaktu ar sievietes ģimeni. Turklāt vēl pavadīt laiku ar viņiem. Viens ir mīlēt savu ģimeni, kas cits – spēt pieņemt partnera ģimenes locekļu. Ja vīrietis spēs rast vieglu komunikāciju ar sievietes ģimeni un labprātīgi pavadīs laiku kopā ar viņiem, tā ir zīme, ka vīrietim šī sieviete ir svarīga. Turklāt tas norāda, ka vīrietis attiecības uztver nopietni un domā par tām arī tālākā nākotnē. Vīrietis, kas spējīgs ieguldīt laiku un emocijas kopīgos mirkļos ar viņas ģimeni, spējīgs iemantot sievietes cieņu, uzticību un mīlestību. Turklāt tas norāda uz vīrieša pārliecību par viņa izvēli savā dzīvē.

4. Viņš iepazīstina viņu ar saviem draugiem un ģimeni

Foto: Pexels

Šis ir viens no nedaudzajiem žestiem, kuru patīk izjust ikvienai sievietei. Esot attiecībās ar vīrieti, sieviete patiešām grib sajust to, ka vīrietis ir pārliecināts par savu izvēli un nekautrējas to parādīt arī apkārtējiem. Arī izrādot tik niecīgu žestu, kā pieklājīgi iepazīstinot draugus un ģimeni ar savu partneri. Ja vīrietis nekautrējas un lepojas ar sievieti sev blakus, tad tā ir droša zīme, ka viņš vēlas, lai šī sieviete ir daļa no viņa ikdienas visas turpmākās dzīves garumā.

5. Viņš skūpsta sievieti uz pieres

Foto: Shutterstock

Skūpsts uz pieres ir viens no romantiskākajiem un skaistākajiem žestiem, ko vīrietis spēj paust pret sievieti, kuru patiešām mīl. Tas ir veids, kā apliecināt ne vien mīlestību un rūpes, bet arī to, cik īpaša viņa ir. Mirklī, kad sieviete saņem skūpstu uz pieres no vīrieša, kuru mīl, viņas ķermeni pārņem patīkamas emocijas, siltums un trīsas, kas izstaro laimes hormonus.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
6 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
3 stundas