Kokteilis
Mīli

TOP 5 pārtikas produkti, kas ievērojami uzlabo intīmo attiecību kvalitāti0

Foto: Shutterstock

Ēdiens ir teju viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē mūsu pašsajūtu un vistiešāk – kopējo veselību. Veselīgs uzturs pasargā mūs no saslimšanās un nostiprina imūno sistēmu. Tāpat ēdiens ietekmē arī mūsu seksuālo dzīvi.

Lūk, produkti, kurus vajadzētu iekļaut ēdienkartē tiem, kas vēlas uzlabot savu seksuālo dzīvi:

1. Šokolāde

Ilustratīvs foto
Foto: Fotolia

Šokolāde satur aktīvus komponentus, ko dēvē par flavonoīdu. Sanfrancisko universitātes zinātnieki apgalvo, ka šī viela palīdz atjaunoties asinsvadiem, kā arī regulē asinsrites daudzumu organismā, kas ļoti labvēlīgi ietekmē cilvēka veselību un pašsajūtu mīlēšanās laikā.

2. Citrusaugļi

Foto – Fotolia

Vitamīns C palīdz kopumā uzlabo cilvēka imūnsistēmu un aizsargā L-arganīnu (tā ir aminoskābe, kas organismā darbojas kā slāpekļa oksīda prekursors, savukārt skāpekļa oksīds ir atbildīgs par asinsriti cilvēka organismā un asinsvadu spēju izplesties). Kā noprotat, asinsvadu spējai izplestai ir būtiska nozīme, kad runa ir par vīrieša locekļa erekcijas stāvokli.

3. Tītara, sārtā gaļa un zivis

Foto: pixabay

Tāpat kā zivis un sārtā gaļa, arī tītara gaļa bagātīgi satur tādu vielu kā citrulīns (aminoskābe). Pētījumi, kas veikti Turcijas universitātē, pierādījuši, ka šīs aminoskābes lietošana uzturā palīdz samazināt nogurumu, kad ir ilgstoša, fiziska pārpūle. Tāpēc šis ir arī lielisks veids, kā uzturēt asinsriti dzimumorgānos paaugstinātas slodzes (sekss) gadījumos.

4. Žeņšeņs

Foto – Shutterstock

Žeņšeņs ir afrodiziaks – tas ir zinātniski pierādīts. Ja to lietot uzturā vairākas nedēļas pēc kārtas, tas palīdz vīrietim uzturēt erekciju ilgāk, kā arī ļoti ievērojami uzlabo asinsriti. Bez tam papildus pētījumu pierādījuši, ka žeņšeņs paaugstina testerona līmeni. “Žeņšeņs tiek plaši izmantots tajos gadījumos, kad vīriešiem ir problēmas ar erekciju,” – skaidro dr. Čārlzs Vokers, uroloģijas docents no Jēlas universitātes.

5. Kanēlis

Foto – Shutterstock

Šis produkts savas unikālās smaržas dēļ ir ārkārtīgi iecienīts kulinārajā pasaulē, kā arī bieži tiek izmantots kosmētikas produktos. Un tomēr, izmantojot to kā piedevu ēdienā, tas ir ļoti noderīgs. Kanēlis stimulē asinsriti, kas ievērojami uzlabo visus organisma procesus.

LA.lv