Vai jums ir kādreiz gadījies būt attiecībās, kurās jūs esat jutusies ļoti, ļoti nelaimīgs un jums tā arī nekas neizdevās, lai arī kā jūs abi censtos?

Astrologi skaidro, ka ir dažas zodiaka zīmes, kuru savienība un kopdzīve ir teju vai neiespējama, lai arī cik daudz kaislības nebūtu vienam pret otru.

Šie ir 5 neveiksmīgākie pāri saskaņā ar zodiaka zīmi pēc astrologu domām:

1. Auns un Vērsis

Auni ir pārlieku karstasinīgi, bet Vērši pārāk ietiepīgi – kad starp šiem cilvēkiem rodas kāda problēma, to ir ļoti grūti (neiespējami) atrisināt. Vērsis nemitīgi grib zināt kādā attiecību statusā viņi atrodas, bet Aunu tas padara traku. Kad Auns strīdos ir gatavs vienkārši pamest “spēles laukumu”, Vērsis dzenās tam pakaļ un pieprasa papildus paskaidrojumus. Šajā ģimenē ir mūžīgie skandāli.

2. Dvīņi un Mežāzis

Šī savienība ir teju vai katastrofa. Dvīņi mīl jautrību, nemitīgas sarunas, bet Mežāzim runāt nepatīk vispār. Tāpat kā viņam nepatīk uzturēties kompānijās un apmeklēt ballītes, bet Dvīņi to dievina. Mežāži ienīst spontānus lēmums, bet Dvīņi – dievina.

3. Vēzis un Ūdensvīrs

Vēžiem ļoti svarīga ir ģimene, bet Ūdensvīri ir brīvdomātāji. Vēžiem ir jāzina un jājūt, ka viņus mīl, tāpēc viņus ārkārtīgi kaitina Ūdensvīru uzvedība un lidināšanās pa gaisu.

4. Lauva un Skorpions

Skorpioni nekad nelielīs un neizteiks komplimentus Lauvām, bet Lauvām tie ir tik ļoti nepieciešami. Lauvas taču uzskata sevi par karaļiem, par centrālo personu, bet Skorpioniem tas, maigi sakot, šķiet amizanti un viņi mēdz par to pat pasmieties.

5. Jaunava un Strēlnieks

Neviens no šiem cilvēkiem patiesībā nevēlas nopietnas attiecības. Strēlnieki ir pārāk lieli brīvdomātāji (tā domā Jaunava) un viņi nedomā, ka viņu rīcība var kādam nodarīt pāri. Kad Strēlnieks pazūd uz vairākām nedēļām, Jaunava jau ir sakravājusi mantas un aizgājusi dzīvot citur.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.