Līdz ar silto dienu iestāšanos savai ikdienas garderobei jāpiemeklē arī vasarai piemēroti apavi – sandales. Ja jūs vēlaties būt trendīga un izvēlēties tādus modeļus, kas šajā vasarā būs modē, šis raksts ir domāts tieši jums. Skatieties un izvēlieties sev tīkamāko!

“Gladiatori”

Viens no populārākajiem sandaļu modeļiem atkal ir modē. Sandales ar šņorēm izskatīsies lieliski kopā ar gaisīgu vasaras kleitiņu, šortiem, kombinezoniem un pat ar casual stilu.

Sandales uz platformas

Ja ikdienā jūs esat pieradusi staigāt uz paaugstināta papēža, bet vēlaties no tā atteikties ērtības dēļ, vispiemērotākais variants būs sandales uz platformas zoles. Platformas šajā sezonā ražotāji piedāvā dažādas: caurspīdīgas, no gumijas, no koka imitācijas, ar reljefu, krāsainas un pavisam gludas.

Sandales ar atvērtu papēdi

Šie ir ideāli apavi vasarai. Atceries, ka šādi apavi piestāv jebkuras ģērbšanās stilam: vai tas ir lietišķs stils, lai dotos uz darbu vai vakara ballīte kopā ar draugiem.

Caurspīdīgas sandales

Sandales ar caurspīdīgiem elementiem ir vismodernālie 2018.gada apavi. Šādas kurpes lieliski izskatās kopā ar kleitām, kombinezoniem, bikšu kostīmiem, midi un maksi garuma svārkiem.

Sandales


Un visbeidzot modē ir arī īstenas vasaras sandales – gan grieķu stilā, tā arī citādas. Sandaļu stilu izvēlies pēc sava ģērbšanās stila – vai tās ir ar caurspīdīgiem elementiem vai šņorītēm vai klasiskas ādas vai auduma sandales.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem