Neatkarīgi no tā, vai gada garumā biji paklausīga vai nerātna, šīs mīlēšanās pozas svētku laikā piešķirs īpašu noskaņu un līdz šim nepieredzētu, jaunu seksuālo pieredzi. Galu galā, kurš gan Ziemassvētku laikā nevēlas izmēģināt nerātnā Ziemassvētku vecīša un kaislīgās Sniegbaltītes lomu spēles?

1.Ziemeļbriežu poza

Šī ir īstena svētku mīlēšanās poza, kas patiesībā īsti ne ar ko neatšķiras no visiem zināmās un iecienītās sunīša pozas. Ziemeļbriežu poza ir mazliet kaislīgāka un mazliet izjustāka. Dod vaļu fantāzijai, jo šī poza ir lieliska vīrietim, lai sniegtu maksimālu baudu kā sievietei, tā sev. Turklāt, tā ir lieliski piemērota Ziemassvētku brīvdienām.

2. Iesaiņotās dāvanas poza

Foto: Shutterstock

Viss, ko tu vēlies šajos Ziemassvētkos ir šī lieliska, kaislīga un izjusta dāvana. Šī ir lieliska mīlēšanās poza, ar kuru iespējams variēt daudz un dažādos veidos un vietās. Turklāt tā ir lieliski piemērota, lai veicinātu intīmo tuvību starp jums. Vīrietim ir jāsēž stabili uz krēsla, vai grīdas, gultā vai kur citur. Kājas var būt iztaisnotas un var būt saliektas jogas stilā. Sievietei jāapsēžas vīrieša klēpī un jāapliek kājas ap vīrieša gurniem, lai mīlēšanās laikā izjustu patiesu atbalstu un kaisli. Šī poza liks jums būt kā fiziski, tā emocionāli tuviem.

3. Ganāmpulka poza

Foto: Shutterstock

Iespējams viena no labākajām, ērtākajām un baudpilnākajām pozām, kas Ziemassvētkos jums piešķirs satriecošas sajūtas. Šo mīlēšanās pozu varat izmēģināt jebkurā vietā savā mājoklī un ne tikai. Abiem partneriem mīlēšanās laikā jābūt vertikālā pozīcijā, un sievietei viena vai abas kājas jāapliek ap vīrieša gurniem, kamēr vīrietis kontrolē tempu, stiprumu un jūsu abu baudas līmeni.

4. Poza – Brauciens kamanās

Šī būs lieliska mīlēšanās poza, kas piemērota miegainam Ziemassvētku rītam. Viss, kas sievietei jādara, jāapguļās gultā uz vēdera ar taisnām kājām un jāpaceļ gurni, lai vīrietim būtu vieglāk tev piekļūt un sniegt baudu jums abiem. Lai pozu padarītu vēl jutekliskāku un izjustāku, vari zem gurniem novietot pāris spilvenus.

5. Poza – Riekstkodis

Šī ir piemērotākā poza, kas Ziemassvētkos sniegs lielisku baudu vīrietim. Lai atzīstas kaut viens vīrietis, kurš nedievina tos mirkļus, kad sieviete viņam sniedz orālu baudu. Viss, kas jādara sievietei, jāpārsteidz vīrieti nesagatavotu, un jādara tas tik erotiski, izjusti un intīmi, lai vīrietis sasniegtu kulmināciju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.